Problem z bosem w grze Prince of Persia T2T

Cześć. Mam problem z bosami na arenie z tymi bliźniakami. Próbuje różnych sposobów, ataków, czytałem poradniki, oglądałem filmy ale to nic mi nie dało. Jak by ktoś mógł przejść walkę z tymi bosami to będę bardzo wdzięczny.

http://www.fileuploading.net/484130

Jak ktoś by chciał dać swojego save to proszę aby miał uzupełnione paski HP ( przedłużone ) bo ja uzupełniałem.

P.S. Komentarze typu sam sobie przejdź, nikt nie zrobi to za ciebie, proszę zachować dla siebie.

Przechodziłem to… było ciężko i Cie dobrze rozumiem. Niestety nie przejdę, bo już nie mam tej gry. Jeżeli czytałeś poradniki to wiesz zapewne że masz atakować braciszka z toporem gdy ten wbija topór w ziemie (w plecy - jak nie honorowo, ale cóż inaczej się nie da). Spróbuj sam przejść, bo uwież mi że ciężko będzie znaleźć kogoś który uzupełniał pasek życia tak jak Ty…

Powodzenia

Niestety, nie potrafię. Robiłem tak jak ten utknął z toporem w ziemi i za niego poszłedłem ale nie było możliwości włączenia SPEED KILLA ;/.

Mogę dać save 100% jak cię to interesuje.

Poco mi 100%, jak masz save z numerem 31 z przedłużonym HP to daj.

wrzuciłem na wrzutę-ale nie pamiętam ile tam było HP.

http://www.wrzuta.pl/pliki/ffQkZgEweX/save31

No, ma tylko 1 przedłużony pasek. Ja bym wolał więcej.

To se zrób :stuck_out_tongue: nie ma nic za darmo. [-X

A jakbyś przeszedł mój save 30?

Nie te klimaty :stuck_out_tongue: mam 3częśći księcia-i żadnej nie przeszedłem. :lol:

Bardzo proszę o save nr. 31 z przedłużonym paskiem HP ( tyle ile było, to 4 chyba ) .

Albo, żeby ktoś kto umie przeszedł by mój save 30.

sorki, ale mam pytanie, jestem początkujący w PoP i chciałbym zapytać jak sie powieksza pasek życia ?

Dodane 11.10.2009 (N) 21:00

albo jeśli ktoś ma save po :arena tunel: to prosze o wysłanie na www.kubabenz@interia.pl

mam pytanie czy ktoś wciąż potrzebuje save po walce z blizniakami :?

Jak masz problem z bosem to poszukaj w necie solucji, a jesli nic nie bedziesz kumal to skombinuj sobie solucje video, ja tylko pamietam ze jak jeden wbial w ciebie miecz to robisz unik wyskakujez z nigo i walisz w drugiego czy cos takiego.

Dodane 11.10.2009 (N) 21:00

zalezy w jakiej czesci w jedynce musisz znalesc takie specjalne fontanny w dwujce taka dziwną sciane i wkladasz do niej amulet w trujce tez masz fontanne ale dodatkowo musisz przejsc krotki test a w czwurce chyba nie mozna, nie pamietam

a mi niechodyilo oto jakby ktos save potrzebowal to przesle :slight_smile: