Problem z bosem w grze Prince of Persia T2T

(Serion94) #1

Cześć. Mam problem z bosami na arenie z tymi bliźniakami. Próbuje różnych sposobów, ataków, czytałem poradniki, oglądałem filmy ale to nic mi nie dało. Jak by ktoś mógł przejść walkę z tymi bosami to będę bardzo wdzięczny.

http://www.fileuploading.net/484130

Jak ktoś by chciał dać swojego save to proszę aby miał uzupełnione paski HP ( przedłużone ) bo ja uzupełniałem.

P.S. Komentarze typu sam sobie przejdź, nikt nie zrobi to za ciebie, proszę zachować dla siebie.

(system) #2

Przechodziłem to... było ciężko i Cie dobrze rozumiem. Niestety nie przejdę, bo już nie mam tej gry. Jeżeli czytałeś poradniki to wiesz zapewne że masz atakować braciszka z toporem gdy ten wbija topór w ziemie (w plecy - jak nie honorowo, ale cóż inaczej się nie da). Spróbuj sam przejść, bo uwież mi że ciężko będzie znaleźć kogoś który uzupełniał pasek życia tak jak Ty...

Powodzenia

(Serion94) #3

Niestety, nie potrafię. Robiłem tak jak ten utknął z toporem w ziemi i za niego poszłedłem ale nie było możliwości włączenia SPEED KILLA ;/.

(Onimusza666) #4

Mogę dać save 100% jak cię to interesuje.

(Serion94) #5

Poco mi 100%, jak masz save z numerem 31 z przedłużonym HP to daj.

(Onimusza666) #6

wrzuciłem na wrzutę-ale nie pamiętam ile tam było HP.

http://www.wrzuta.pl/pliki/ffQkZgEweX/save31

(Serion94) #7

No, ma tylko 1 przedłużony pasek. Ja bym wolał więcej.

(Onimusza666) #8

To se zrób :stuck_out_tongue: nie ma nic za darmo. [-X

(Serion94) #9

A jakbyś przeszedł mój save 30?

(Onimusza666) #10

Nie te klimaty :stuck_out_tongue: mam 3częśći księcia-i żadnej nie przeszedłem. :lol:

(Serion94) #11

Bardzo proszę o save nr. 31 z przedłużonym paskiem HP ( tyle ile było, to 4 chyba ) .

Albo, żeby ktoś kto umie przeszedł by mój save 30.

(system) #12

sorki, ale mam pytanie, jestem początkujący w PoP i chciałbym zapytać jak sie powieksza pasek życia ?

-- Dodane 11.10.2009 (N) 21:00 --

albo jeśli ktoś ma save po :arena tunel: to prosze o wysłanie na www.kubabenz@interia.pl

(Dzidaszpikowski) #13

mam pytanie czy ktoś wciąż potrzebuje save po walce z blizniakami :?

(Emeryt) #14

Jak masz problem z bosem to poszukaj w necie solucji, a jesli nic nie bedziesz kumal to skombinuj sobie solucje video, ja tylko pamietam ze jak jeden wbial w ciebie miecz to robisz unik wyskakujez z nigo i walisz w drugiego czy cos takiego.

-- Dodane 11.10.2009 (N) 21:00 --

zalezy w jakiej czesci w jedynce musisz znalesc takie specjalne fontanny w dwujce taka dziwną sciane i wkladasz do niej amulet w trujce tez masz fontanne ale dodatkowo musisz przejsc krotki test a w czwurce chyba nie mozna, nie pamietam

(Dzidaszpikowski) #15

a mi niechodyilo oto jakby ktos save potrzebowal to przesle :slight_smile: