Problem z botowaniem i zniknięciem konta użytkownika WIN XP

(Peterwiejaczka) #1

Witam.

Problem z botowaniem i zniknięciem konta użytkownika WIN XP. Znajoma podrzuciła kompa do naprawy... i... pomijając fakt że były problemy z bibliotekami i kompa nie da rady odpalić pod windowsem, wrzuciłem live cd Ubuntu, sytuacja wygląda tak że wszystkie programy które ona zainstalowała wcześniej w program files są. Wiem jak szukać pod ubuntu bo zawsze tak robiłem do tej pory. Tylko dziwi fakt że znikneły gigabajty danych (dokumenty, muzyka, filmy) które były i na pulpicie i w folderze użytkownika.

Ogólnie są programy które byly zainstalowane typu GG itp... ale nie ma żadnych zdjęć / dokumentów... po prostu jakby wyparowały. Macie może jakiś pomysł? Czy dziewczyna ściemnia, jak myślicie?

Pozdrawiam :smiley:

(Kryszek11) #2

Zrób kopie najważniejszych danych bo zawsze może sie coś stać pozatym jak znikają pliki to może być wirus, badsektory na dysku a nawet antywirus mógł usunąć zainfekowane pliki miałem kiedyś kasperskiego to była porażka zapytaj jej sie jaki miała antywirus albo sam sprawdź w program files jakiego antywirusa urzywała bo być może historia sie powtarza.

(Peterwiejaczka) #3

ciasteczka babuni, ale zeby usunelo tylko zawartopsc katalogu uzytkownika a reszta zeby zostala? zabrała juz lapka, czeka na plyte do recovery. az sam ejstem ciekawy co to bylo.