Problem z brakiem dzwieku

Witam,

Miałem niedawno problemy z komputerem, przeinstalowałem windowsa i teraz mam dziwne niespotykane wcześniej problemy z dzwiękiem. Zainstalowałem wszystkie starowniki, kazdy z płytki dołączonej do sprzętu. Już wtedy coś mi nie grało, ale nie wiedziałem dokładnie co. Uruchomiłem ponownie komputer, na dzień dobry wyskoczył mi błąd, że nie mam pliku “delfolders.exe” ( logi: http://wklej.org/txt/6ca27cdc3a). Można powiedzieć, że rozwiązałem ten problem korzystając z waszego forum. I pozostał problem braku dziwięku, a konkretniej braku karty dzwiękowej. Ściągnąłem nowe sterowniki, pobawiłem się w biosie i nic. Moja płyta główna to: Motherboard ECS 755-A2. Przeglądając menadżera urządzeń wydaje mi się, że po prostu komputer mi jej nie wykrywa. Czy to możliwe? Czy po prostu się spaliła, ale wydaje mi się to troche niemożliwe, bo cała płyta główna chodzi sprawnie.

Pobierz i zainstaluj ten sterownik do karty dźwiękowej - (pochodzi ze strony producenta Twojej płyty głównej).

Może zintegrowana karta dźwiękowa wyłączona jest w BIOSie ?

Szukaj w BIOSie pozycji:

Onboard Audio , lub

Onboard Audio Codec , lub

AC’97 Audio Codec , bądź podobnie.

Jeżeli znajdziesz którąkolwiek z tych pozycji, to powinna być przy niej opcja ENABLED -włączone.

Znalezienie problemu w biosie rozwiązało problem. Stokrotne dzięki :wink: A sterowniki, do których dałeś linka to te które sam ściągnąłem :wink: