Problem z buforowaniem filmów youtube

Witam,

problemów tego typu już mnóstwo widziałem na internecie, ale na mój nie znalazłem odpowiedzi. Otóż problem w tym, że filmiki w ogóle się nie buforują, przewinięcie nic nie daje - od razu wraca do początku filmu (mowa o suwaku). Łącze mam 10 mb/s orange freedom. Niektóre filmy działają bez zastrzeżeń, niektóre wcale, zmienianie jakości także nie pomaga.Wygląda to tak: http://i.imgur.com/oGsZqVq. Początkowo problem taki mnie złapał na firefoxie, dlatego przeniosłem się na Chrome, przez ~2-3 tygodnie nie było tego problemu, teraz już jest. Jakieś pomysły?

Masz adblock’a? Spróbuj go wyłączyć i napisz czy coś pomogło.

Ad Block nie jest temu winny (u mnie jest włączony i filmy na youtube dobrze się odląda).

Napisałem o adblock’u, ponieważ u mnie był taki sam problem.

Po wyłączeniu adblocka problem wciąż występuje.

Jaki masz system? Czyszczenie pamięci podręcznej przeglądarek, to przy częstym oglądaniu jest szczególnie wskazane. Trzeba sprawdzić shockwave player i flash player. Czy w ustawieniach YT masz włączone html5? Bywa, że silverlight kłóci się z adobe flashem.

Windows 7 x64 home edition, shockwave i flash player najnowsze, html5 wyłączone. Problem od czasu do czasu wciąż występuje. Usunięcie pamięci podręcznej także nie pomaga.