Problem z Cafe News

Witam

Po kliknięciu w ikonkę Cafe News pojawia mi się takie okienko i program się nie włącza. Nie wie ktoś co może być tego przyczyną?

Masz Viste. Jak wiadomo jest ona dziwna (błędy). Musisz spróbować odpalić w zgodności z innym OS.

To na 99% wina Windowsa Visty. Niestety jest on dość dziwny i wciąż mam wrażenie ze jakiś taki niedopracowany.

Ja używam Cafe News od około 4 miesięcy, co prawda mam Win XP, ale żadnych błędów nie zauważyłem.

Pozdr

Foxer

Oboje się mylicie bo nie mam Visty :wink: Mam XPka. Wcześniej używałem tego programu i nie miałem z nim problemów.

Złączono Posta : 16.11.2006 (Czw) 11:31

Problem został rozwiązany. Pomogło odinstalowanie i skasowanie wszystkich ustawień tego programu. Temat można zamknąć.

Pozdro

Wybacz więc moje zapędy. Ale wszystko już działa?

foxer

Tak, wszystko już działa. Był problem z samym programem. Nowa wersja go rozwiązała. Spoko nic się nie stało :wink: na pierwszy rzut oka każdy by powiedział że to Vista prawda? :wink:

Pozdrawiam

Ja też mam wersję 4.1 Cafe News. Pobierałem prosto z http://www.cafenews.pl i działa ok, nie ma żadnych błędów i ani bugów. Poza tym zauważyłem, że programik w bardzo nikłym stopniu ingeruje w środowisko Win’a, więc spox!

Heh, teraz siędzę i próbuję dojść do czego służy Netpatrol