Problem z Call Of Duty 4 Multiplayer - Vista

Na moim kompie odpaliłem CoD4 w rozdzielczości 1024 x 768. Połowa detali na medium :). Smigało i nie zacinało się, więc co koleś Ci kit wciska, że Ci nie pójdzie :roll:

bez komentarza… Mi na początku też tylko SP działał a przy uruchamianiu MP gra się wysypywała, ale problem udało mi się rozwiązać, jak wielu innym osobom.

Akurat COD4 bez problemu działa na Viście.

Tutaj znajdziesz temat który porusza ten problem:

http://www.callofduty.pl/forum/viewtopic.php?t=5429

Pozdrawiam.

Nie rozumiem tego ja sam posiadam Viste Home Premium 64 bity i komputer taki jak w opisie zainstalowałem cod 4 i mp działa bez problemu.

Zgadzam się z opinią innych użytkowników skontaktuj się z pomocą techniczną (w końcu od czego oni są?).

Ok to kupie se w srode dzieki za pomoc :stuck_out_tongue:

Witam mam do Was pytanie. Skąd niby pytanie o włożenie płyty dvd do czytnika jak odpalam SP no i jak odpalam multi to docodzi do menu i powraca mi do pulpitu? Mam orginała. Fakt faktem najmocniejszego kompa nie mam ale powinien chociaż odpalic (athlon xp 2600, 1GB ramu i 6600gt) spotkał sie juz ktoś z Was z takim problemem

yyyy ja tak ale jak mialem cracka przeniesc :wink:

ha ha ha bardzo śmieszne :stuck_out_tongue:

mi wyskakuje “error during instalation video card or driver doesn’t support separate alpha blend, glow will be disabled” prosze o pomoc

PEMOS kup lepszą kartę graficzną. Ale najpierw sprawdź, czy twoja karta spełnia minimalne wymagania gry.

Witam

Ten błąd napewno nie jest kwestią czy ktoś posiada XP czy Viste. Mam dokładnie ten sam problem , kupilmem gierkę żeby pograc na multi, niestety dzieje sie to co opisane na samym poczatku tematu. Nic nie pomogło czyszczenie rejestru, ponowna instalacja, dogrywanie patchy. Nie mam pojecia co moze byc tego przyczyną :confused: rozważam format i postawienie systemu na nowo i odrazu zainstalowanie gry.

Jesli ktos znajdzie wyjscie z tej sytuacji prosze o info na forum , z góry dzieki.

Pozdrawiam