Problem z Call of Duty 4

hmm… Mam oczywiscie oryginalna gre. Po prostu mam pokaz slajdów, obraz mi sie przesuwa co 1-2 sek :smiley: Ale dźwięk jest jak najbardziej płynny, dzieje się tak w SP, jak zminimalizowałem gre i wszedłem w manegra zadań dowiedziałem się, że zużycie procesora to 100% -,0, a proces z CoD’em zżera 270k pamięci… Ale w multiplayerze gra normalnie śmiga, choć z początku tez chyba bylo to samo co w sp, ale w tej chwili normalnie mi mp śmiga (no fakt, ze na 20fpsach, ale cóż, daje rade ;]) Oczywiście ustawienia wszystko na low, ze juz bardziej sie nie da, rozdzielczosc 640…

Dodam, ze w demie miałem to samo na zalecanej rozdzielczosci, jednak po zmianie rozdzielczosci i wylaczeniu xfire (ktos mi tak zalecil) demo normalnie smigalo i to nawet na nieco wyzszej rozdzielczosci…

mój konfig:

http://img205.imageshack.us/my.php?image=cfgwz9.jpg

Wiem, ze nie jest najlepszy, ale praktycznie CoD 4 powinien chodzic gladko (z reszta jak u mnie demo i mp). Znam osoby ktorym na podobnym kompie normalnie chodzi, wiec POMOCY! !!

Przy takiej ilości ramu napewno nic nie pójdzie Ci na tej grze gładko. Procek też… by było fajnie wymienić… Chociaż ram pierwszorzędnie. Karta graficzna ? Eh… Działa Ci to w ogóle bez pixel shader 3.0 ?To i tak sukces że masz pokaz slajdów :slight_smile:

Szczepi , czekaj… dziś jest prima aprilis? Wyłącz wszystkie efekty, roz. na 640x480, wyłącz dźwięk, rozłącz kompa z netem, wyłacz wszystkie inne aplikacje, chodź by nawet agenta z Winampa i wtedy odpal :stuck_out_tongue:

Mylisz sie WSZtm, wiem ze teoretycznie to nic dziwnego ze pokaz slajdow, ale znam wiele osob, ktorym na podobnym kompie normalnie graja… Pozatym w mp ja tez normalnie gram (fakt faktem ze moze nie zbyt komfortowo, ale zaciec nie ma) i w demo tez w sumie normalnie gralem (choc z poczatku tez pokaz slajdow był)

Ok sprobuje zrobic jak mowisz, ale to raczej nic nie da, bo chyba mialem wszystko wylaczone :stuck_out_tongue:

Nie wiem jak to rozumieć

No nie moge… hehe

Wylaczenie z sieci nic nie pomogło, powylaczalem wszystko co bylo mozliwe, ale to samo. Dodam moze, ze intro i animacje sponsorow -> zero zaciec, w menu to samo, ladowanie mapy - to samo (nie wiem czy to ma jakies znaczenie, ale warto powiedziec :stuck_out_tongue: ). Jak jestem w menu zuzycie procesora - 0% a po zaladowaniu mapy - 100% ;/

WSZtm -> a no mozesz rozumiem to tak, ze na rodzialce 640 i przy 18-25 fpsach nie gra sie komfortowo… ale zaciec nie ma w ogole. Za chwile wejde na mp i zobacze jakie jest zuzycie procesora podczas gry na serwie.

Szczepi , a pozbyłeś się dźwięku?

No to jednak tnie się :slight_smile: Tylko że chodzą szybciej klatki niż w 10 FPS i nie widzisz wolniejszych powolnień. Ale to tez jest cięcie. Nic nie zrobisz by się polepszyło. Nawet nie masz co marzyć.

Zresztą dozbieraj do nowego blaszaka… szkoda wzroku i nerwów na granie przy 640…Nie będziesz wtedy widział… " owoców " tej gry.

WSZtm , hmm to nie jest cięcie :stuck_out_tongue: Gra chodzi jak rozlewająca się śmietana :stuck_out_tongue: Ludzkie oko tego nie dostrzega, gdyż 10 klatek na sekundę to widok jednej sceny przez 0,1sek to nie tak złe. Grac się da, ale co do komfortu, to wiesz :stuck_out_tongue:

Aha :smiley: No tak pamiętam czasu jak na Athlonie XP 2000+ Chciałem odpalić Project Igi 2 … bez zacięć… przy 9600 PRO radku… ale to było nie możliwe :smiley:

To był ten wspomniany wyżej " komfort " grania :smiley:

CoD 4 to gra średnio wymagająca ale to że nie chodzi ci najlepiej jak widzisz nikogo raczej nie dziwi. Cóż na moim złomiku poniżej chodzi ładnie na panoramicznej rozdziałce 1088 i detalach srednich gdzie niegdzie wysokich. Hehe boje się pakować w raty a strasznie mnie kusi żeby nabyć Zestawik z Core 2 Quad’em Q6600 :? .

WSZtm nadal sie mylisz, w MP mi sie bardzo fajnie gra, prawie ze nie odczuwam tego ze mam tylko 20-30fps, ale fakt ze oczy sa jakby tak bardziej zmeczone, a przy szybkiej akcji musze wytezyc wzrok :slight_smile: No ale to zupełnie co innego niz sp, tam mam dosłownie pokaz slajdow, nie wiem ■■■… a kompa planuje kupic za okolo miesiac, dwa, przeciez nie kupil bym CoDa 4 za 90 zl bez planu kupna nowego pc :slight_smile:

Poczekam na nowego kompa i wtedy sobie przejde sp, chyba ze napotkam jakies rozwiazanie problemu :smiley:

moze fajnie by było dorzucić do 1 gb ramu i karte wymienić?

a ja mam pytanie

czy zagram w call of duty 4?

AMD Sempron 1,8 Ghz

1 GB RAM DDR Kingston

Radeon x1300 pro 256 MB DDR2 Pixel shader 3 vertex 3

Klatka po klatce.

jaki komp musi byc do cod4?

Patrz mój podpis. Gram na najwyższych ustawieniach jakie są w grze.

Celeron 1,7, 768MB Ramu, Radeon 9800Pr0 i chodzi całkiem przyzwoicie na najniższych detalach w rozdz. 800x600.

ja mam problem jak odpalam call of duty 4 to zaraz po filmiku zacina sie dzwięk i wyrzuca do windowsa i błąd u kolegi na lepszym sprzecie smiga elegancko

moj sprzęt to :

procek AMD ATHLON 2500

grafa GE 6600GT 128MB

pamiec 768MB ram

płyta Epox nforce2

Helo!Elo wiem chłopaki, że pierwszy mój post nie powinien się wiązać z pytaniami, a odpowiedziami :P.Ale ok oto mój problem :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel … 6c4a9.html

Jeżeli ktoś potrafi pomóc, bardzo o to proszę.Bo oczywiście ściągam sobie gierkę ale pograć to już nie mogę :confused: , od razu przepraszam adminów za moje rozpisanie troszku nie na temat :]

"Dobra chłopaki zainstalowałem SP2 i teraz wyskakuje inny błąd omg :confused:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/429 … 1f5d3.html