Problem z catalyst control center na laptopie

Witam! Posiadam laptopa toshiba a350 z kartą graficzną ATI mobilty radeon HD 3650. Chciałem zainstalować nowszy sterownik więc ściągnąłem ze strony ati, zdeinstalowałem stary i zainstalowalem ściągnięty. Po instalacji zniknął mi catalyst control center więc zrobiłem przywracanie systemu. Niby wszystko dobrze, ale gdy wchodze do CCC w ustawienia 3d to zamiast animacji podglądowej do zmian np. aNTI-ALIASINGU wyświetla się przez cały czas napis Loading. Przedtem nawet nie było tego napisu tylko odrazu w oknie włączała się animacja. Przez to nie mogę ustawiać poziomu szczegółów w grach. POMOCY!

Dodane 23.07.2009 (Cz) 12:56

5hcccfailj

Dodane 23.07.2009 (Cz) 12:57

http://yfrog.com/5hcccfailj

Wiesz, co Ci powiem ? Do laptopów nie ma nowszych sterowników do kart graficznych z tego co się orientuję, sam chciałem dociągnąć coś do mojego ATi HD 3470, ale nic nie ma. Chyba, że sobie te sterowniki zmodyfikujesz. Ale o tym był już temat dość niedawno.

Mi chodzi o to jak rozwiązać problem widoczny na obrazku.

mój kolega mial to samo ,odinstaluj catalista i zainstaluj same stery -mu to pomogło

Właśnie o co chodzi, o to, że jak zainstalowałeś nowsze stery ze strony ATi, nie działają one poprawnie z Twoją kartą. I dlatego masz ten błąd. Musisz odinstalować jak już wspomniał krispal CCC i działać na samych sterownikach, jeśli faktycznie czujesz różnicę. Jak chcesz mieć CCC i stery, powinieneś raczej wrócić do starszej wersji sterów, ewentualnie zmodować nowsze.