Problem z Catalyst Control Center

Witam wszystkich.

Rok temu kupiłem sobie nowego kompa z wbudowaną kartą graficzną która miała (i ma) możliwość połączenia jej przez crossfire.

Parę dni temu nabyłem nowiutką kartę (Radeona HD 5450) z zamysłem połączenia obu przez wyżej wymieniony crossfire. problemy zaczęły się już przy instalacji sterowników karty,a mianowicie:

Na początku spróbowałem zainstalować sterowniki z płyty co oczywiście zakończyło się niepowodzeniem(tzn. w menadżerze urządzeń widniała standardowa karta grafiki) , więc ściągnąłem najnowsze sterowniki ze strony amd. także nie pomogło. Rozwiązałem ten problem za pomocą ręcznego wgrywania sterów z dysku.

A więc ucieszony zabrałem się do próby połączenia kart ,ale tu pojawił się problem: CCC nie chce się zainstalować ale co ja mam na myśli? Oto screen:

http://img405.imageshack.us/img405/7505 … screen.png

Mój problem polega na tym że CCC wcale się nie instaluje nie ważne jak bym się gimnastykował nigdy nie pojawia się jako składnik do wybrania(1). Ułudnie sądziłem że CCC zainstaluje się mimo to a tu guzik! Nie ma go nigdzie zainstalowanego na dysku. Instalowałem wersje od 9.1 do 10.6(2) bez skutku

Do tej pory próbowałem:

-czyszczenie rejestru, sterowników przy pomocy programu driver sweeper

-ręczna instalacja ccc z …amd\support\10-6_vista64_win7_64_dd_ccc_enu\Packages\Apps\CCC co zzakończyło się jedynie tym że o ile miałem zainstalowane to nie widniała nigdzie możliwość zlikwidowania tego ani sam program się nie uruchamiał.

-próba trybu zgodności+ run as admin

-kombinowanie z framework (obecnie posiadam wersje najnowszą)

Proszę o podsunięcie jakiś pomysłów bo moich już brakuje :? CCC jest mi potrzebne wyłącznie do połączenia kart przez crossfire więc jeśli ktoś by znał sposób na to jak zrobić to pomijając CCC to proszę żeby go podał

Z góry dziękuję za pomoc

P.S

Posiadam Windows7 64bit

A czy zainstalowałeś coś takiego ze strony AMD: ATI CrossFireX Application Profiles?

tak jednak wydaje się jak by to nic nie dawało- pojawia się na ułamek sekundy czarny ekranik i znika. to tyle;/

pelikan4726 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978