Problem z catalystem

Niedawno temu wpadłem sobie na pomysł żeby uaktualnić sterowniki karty graficzenj i teraz żałuję. Odinstalowałem wszystko co było zainstalowane do radeona i ściągnąłem najnowszego catalysta, oczywiście zgodnego z moją kartą. Ale już na początku instalacji wyskoczył error, coś się jeszcze tam potem instalowało, ale pewnie nie wszystko co trzeba skoro był error. Myślałem, że to przez ten sterownik, więc zainstalowałem ponownie te co miałem dołączone na płycie do mojego radeona HD 3870, ale w tym samym miejscu wskakiwał error, potem jeszcze raz zainstalowałem tego najnowszego, pomyślałem, że będzie działać, ale też nic z tego. Nie interesowałby mnie zbytnio ten problem, ale zauważyłem, że gry mi się teraz wyłączają podczas grania, np. w Gothicu 3 wyskakuje error, pt" Where is Guru" Crisis też się wyłącza. Wcześniej chodziły bez problemu, no moze poza Gothiciem, który się przycinał nawet na minimum detalach. Tylko, że nie wiem tak dokładnie czy one mi się wyłączają przez ten błąd, bo dawno nie grałem i może zanim instalowałem ten sterownik, może już wtedy nie działało. Tu jest preent screen tego błędu.

errork.png

Dane kompa:

XP professional wersja 2002

servis pack3

AMD Athlon64 X2 Dual Core Processor 5200+

2,86 GHz, 2 GB RAM

ATI RADEON HD 3870 /razy 2 bo mam crossfire

Odinstaluj sterowniki do karty graficznej, wyczyść komputer programem Driver Cleaner i CCleaner. Uruchom ponownie komputer i zainstaluj najnowsze sterowniki odpowiednie dla Twojej karty ze strony Ati, a następnie najnowszego DirectX.

Jak nie zadziała, to jeszcze można byłoby spróbować przed zabawą sterownikami karty graficznej, przeinstalować sterowniki do płyty głównej.