Problem z CCleaner - pliki przywracania systemu

Witam

Mam problem z przywracaniem systemu w programie CCleaner jak włączyłem tą opcje to ukazały się punkty przywracania systemu tylko z danego dnia. Mam utworzony w tym programie punkt z 2011 roku do tej pory zawsze mi on działał teraz niestety nie mogę go otworzyć w CCleaner. Dodam tylko że system to Vista i że jest 104 gb wolnego miejsca na dysku.Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje.

Sprawdź we wszystkie programy, akcesoria i przywracanie systemu, czy masz ten punkt przywracania.

Tak stary punkt przywracania systemu mógł zostać już usunięty przez sam system i CCleaner nic na to nie pomoże.

Hej,

Nie rozumiem tylko jednego - o co chodzi z tym otwieraniem punktu przywracania systemu CCleaner’em. Przecież program umożliwia kasowanie dawniejszych punktów przywracania. Co więc miało w nim działać? A swoją drogą punkty przywracania domyślnie po 3 miesiącach są przez system usuwane i zastępowane nowymi.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Serdecznie wszystkim dziękuje za pomoc.

Mam natomiast inne pytanie nie wiem czy zakładać nowy temat czy mogę to ciągnąć tutaj.

zrobiłem obraz dysku C, zacząłem wypalać to na płytkach program utworzył mi RECOVERY CD i 2 pierwsze płyty obrazu dysku C. Później się zawieszał i utworzyłem obraz dysku na dysku C. w jaki sposób przegrać tak utworzony obraz na płytki aby można go było używać.

za wszelką pomoc z góry dziękuje.

Podziękowanie za rozwiązanie problemu - owszem, ale proszę nie łączyć różnych problemów w jednym temacie.

Masz kolejny problem - załóż w odpowiednim dziale kolejny temat.