Problem z cfosspeed

witam mam maly probelm z programem cfosspeed zainstalowalem go dosc dawno temu ale mi sie nie sprawdzil wiec postanowailem go odinstalowac…

niestety nie jest to takie proste.po odinstalowaniu programu nadal mi sie uruchamial podczas walaczania komputeru, wylaczylem zeby sie automatycznie nie uruchamial i niby jest ok,ale

przy kazdym wlaczeniu kompa na pulpicie pokazuje mi sie trace (jakis teskt w wordzie) gdy go usune pojawia sie po paru minutach spowrotem

i ostatnio tez wyskakuje ze nie moge polaczyc sie z internetem poniewaz cfosspeed nie moze polaczyc sie z iPlusem. zcyli tak jak by dalej byl wlaczony ten program i nie wiem co amm zrobic zeby to usunac:((

W konfiguracji sieci, znajdź składnik - “cFosSpeed protocol for faster Internet connections”, i odptaszkuj go.

a moglbys jeszcze powiedziec gdzie znalezc ta konfiguracje sieci? moze troche glupie pytanie ale specem od komputerow to ja nie jestem :slight_smile:

a dodam ze mam viste i jakos nie moge tego znalesc:( wiec moze ktos pomoze??

Nie znam Visty. Musisz szukać w panelu sterowania. Połączenia sieciowe. To jest protokół sieciowy, który dodał cFosSpeed. Nie odinstalowałeś poprawnie tego programu, i ten protokół jest ciągle czynny. Możesz też, powtórnie zainstalować program, a następnie prawidłowo go odinstalować.

nom wlasnie o to chodzi ze w panelu sterowania nie ma niczego takiego

a jak prubuje je od nowa zainstalowac to wyswietla mi sie ''Komponenty sieciowe cFosSpeed są używane przez inny proces. Proszę zamknąć wszystkie programy lub uruchomić ponownie system i powtórzyć operację." i nie chce sie zainstalowac:(

moze ktos wie co mam teraz zrobic?