Problem z ... ? chlodzeniem?

witam mam problem z kompem jak wlanczam jakas gre to mi sie zawiesza albo wyskakuje blad np : ETwolfenstein wykonal nie prawidlowa operacje . coduowykonal nie prawidlowa operacje(call of duty united offensive) slyszalem ze moge miec problemy z chodzeniem czy zna kts jakis program do lokania temp karty , procka, itd i jaka powinna byc temperatura ?? , i czy to jest na pewno zwiazane z przegrzewaniem pozdro all

no dobra a sprawdzałes temp CPU grafiki moze to okurat coś z napieciami skad takie przypuszczenia, ze to temperatura ( napoczatek przeskanuj kompa ,sprawdz czy nie jest zainfekowany pozniej zainstaluj sobie programik do sprawdzenia temp. podzespołow i napiec

Programik

:arrow: AIDA32 - Enterprise System Information 3.93

:o:O hi gdzie w tej aidzie pisze jaka temp bo ja tam nie widze plz pomuszcie cos

w BIOS’ie mogl bys sprawdzić :slight_smile:

Nacisnij po lewej stronie

komputer>czujnik

MAM :smiley:

Plyta glowna 33 stopni C (99f)

Procesor 35 C (95f)

WENTYLATOR procesor 3125 rpm

WARTOSC NAPIECIA

mnapiecie rdzenia procesora 1.60v

+3.3v 3.28v

+5v 4.89v

+12v 11.55 v

-12v -11.43v

-5v -4.74

+5 podczas wstrzymania pracy 4.80v

temperature masz ok,nie podobaja mi sie napiecia i moze to byc oznaka slabego zasilacza .

Podaj jaki masz zasilacz

Przetestuj go jeszcze w stresie programem prime95

ogolnie podaj konfiguracje sprzetu

no to tak mam athlona 1800 + 384 ram gf 4 mx 4000 64 ram 64 bit plya glowna AS rock k7vt2 moze musze chama przeczyscic ten wiatraczek bo chyba go nigdy nie czyscilem :slight_smile:

zasilacz??

czyscic trzeba co jakis czas :smiley: ,ale temperature masz wpozadku wiec zrob tak jak pisalem wczesniej

ej jak tym czyms testowac tym prime ??

wlacz options>tourture stres

i patrz w aida na napiecia i temperature