Problem z Chrome (wyświetlanie okienek na wpisy i dropboxów)

Witam,

piszę, gdyż mam problem z Chrome od jakiegoś czasu. Niby wszystkie wtyczki są aktualne i niby nic więcej zrobić nie mogę, ale problem nie znika. Polega on na tym, że rozjeżdżają mi się strony np. facebook, ciągle latają mi panele użytkownika czy też dropboxy po całej stronie jak scrooluje. Dodam też, że przeróżne okienka do wpisywania np. okienko kwoty przy przelewach na stronie banku są czarne i nic nie widać. Nie potrafię sobie z tym poradzić, dodam że mam Win 8 i na innych przeglądarkach wszystko działa, tylko Chrome ma problemy. Jakieś sugestie ?

owieczka90 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Miałem to samo i powiem Ci co znalazłem

u mnie było to rozszerzenie o nazwie “High Contrast 0.5”

po jego wyłączeniu - jak ręką odjął

potestuj wszystkie rozszerzenia - aktualne czy nie, zwróć uwagę że wystarczy “odkliknąć” checkbox “Włączone” i nawet bez przeładowania strony na innej karcie, ta żle zrenderowana strona się “naprawia”

mnie pomogło to też na problemy z Google Docs - tam były niezłe kwiatki :slight_smile:

mam nadzieję, że to samo będzie u Ciebie.

Pozdrawiam

Krizz

Ale numer, tak niewiele trzeba było :slight_smile: Dzięki, u mnie też rozwiązało to cały problem !!