Problem z cichym mikrofonem

Witam;

wczoraj otrzymałem mikrofon dynamiczny, kupiony na allegro. I mam z nim problem. Gdy podłącze go do komputera i dam głośniki na cały regulator, słychać lekkie szumienie i gdy coś mówię, słychać mnie ale strasznie cicho. Rozmawiając na skype, rozmówca mnie w ogóle nie słyszy, chyba, ze krzyknę, a co najśmieszniejsze- muzyka, która leci cicho z komputera jest bardzo dobrze przez niego słyszalna. Wiem, ze było już dużo tematów na forum o tym problemie, stosowałem się do wszystkich porad, ale nic nie dało. Wszystko jest na maxa w regulacji głośności odtwarzania i nagrywania. Jest też włączona opcja zwiększenia wydajności mikrofonu. Daję screeny co ta mam

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d64 … 768e5.html

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje.

Pozdrawiam.

Masz źle ustawione w opcjach.

Przeczytaj temat : cichy-mikrofon-t401860.html

patryk1100 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

zrobiłem, tak jak w tym temacie, ale nic to nie dało i do tego teraz wcale się nie mogę nagrywać czyli nic się nagrywa

Nazwa płyty głównej Gigabyte GA-M56S-S3

Dźwięk PCI Realtek ALC888/1200 @ nVIDIA MCP65 - High Definition Audio Controller PCI