Problem z comodo nie chce uruchomić się gra


(Szaszek Czarek) #1

Witam

mam problem z comodo a mianowicie po zainstalowaniu gry mogę wejść na online a nie mogę wejść do gry w trybie solo. Próbowałem już ustawiać w Defense+ i dalej nie mogę wejść, chyba że wyłącze Defense+ to gra działa. Jestem kompletnym laikiem w tych sprawach więc proszę o pomoc i zarazem wyrozumiałość :slight_smile:


(deFco247) #2

Próbowałeś: Defense+ -> Zaawansowane -> Zasady bezpieczeństwa komputera -> wyszukaj i edytuj zasady odpowiedniego pliku od gry.


(Agatonster) #3

podobny2 ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Szaszek Czarek) #4

tak zmieniłem wszystko co znalazłem związane z grą i zmieniłem na "zaufana aplikacja"


(Szaszek Czarek) #5

mam świeżo zainstalowanego. Sprawdzałem na innych grach to chodzi normalnie, są komunikaty i wszystko gra. A w tej grze (call of duty WoW ) nawet nie chce zastartować początek

-- Dodane 14.08.2009 (Pt) 12:58 --

a co by aię stało jeżeli wyłączył bym Defense+ czy stracił bym wtedy zabezpieczenie komputera?

-- Dodane 14.08.2009 (Pt) 15:13 --

dziękuję wszystkim za pomoc:).

Udało mi się załatwić ten problem samemu. Odinstalowałem grę i comodo, a nastepnie zainstalowałem najpierw grę a potem comodo i wszystko działa jak należy