Problem z Counter Strike Source

Witam miesiąc temu kupiłem grę wszystko było ok aż do dzisiaj kiedy chciałem odpalić grę przeniosło mnie automatycznie to sklepu stem żebym kupił grę w zakładce moje gry w grze cs source w statusie mam napis wczytywanie zakończone a nie jak było 100%. Dodam że konto steam działa poprawnie, jak zrobiłem reinstal gry to już niepobierało mi żądnych plików z sieci jak przedtem, proszę o pomoc. Pozdrawiam

Może to był Counter-Strike: Source na określoną ilość czasu?

Skoro masz “Wczytywanie zakończone” to już raczej tego nie zmienisz - musisz kupić grę.

Witam grę kupiłem w sklepie to raczej powinno być wszystko ok. Pozdrawiam

Może usuń po prostu plik ClientRegistry.blob i włącz steama, jesli nie pomoże przeinstaluj steama, zdarzają sie takie błędy…

Witam tak też zrobiłem nawet reinstal systemu też nic niedał, może jakieś inne sugestie. Co myślicie o tym żebym zareklamował gre w tym sklepie co kupowałem od około 30dni mam tą grę. Pozdrawiam

To nic nie da. Wbijaj sie na support steama. Może coś poradzisz. To już nie pierwszy taki błąd. zwykle wywalenie pliku ClientRegistry.blob pomagało. Ale nie wszystkim.

Sprawdź jeszcze steama na innym kompie/kumpla. Może po prostu u ciebie szwankuje.

Wysłałem zapypatenie żeby zresetowali mi klucz, co myślicie o reklamacji gry w sklepie. Pozdrawiam

To nie problem gry tylko konta. Płyta przecież jest sprawna:]

Edit:

http://board.counter-strike.pl/index.php

zajrzyj:] i poszukaj;]