Problem z Counter Strike - zacinanie obrazu i dźwięku

Cześć. Mam problem z CS’em ponieważ po kilkunastu minutach gry nastepuje zawieszenie obrazu i dźwięku. Gdy obraz się zatnie pojawiają się przemienne hmmm nie wiem jak to nazwac linie/pasy koloru czeronego i zielonego. Może spowodowane jest to ustawieniami grafiki w CS? Wczesniej tzn. kilka dni temu wszystko było ok. I nie sądzę żeby było to spowodowane OC karty graficznej bo karta chodzi na takich przetaktowaniach spory czas i testowałem ją w markach oraz odpalałem na niej Gears of War i Crysisa i nie było żadnego problemu. Obecnie CS’a mam ustawionego na D3D, 1280x1024, 32bit.

ja mam ustawiony OpenGL, 1680x1050, 32bit i w konsoli wpisałem fps_max 100 i jeszcze fraps nigdy nie pokazał niżej niż te 100fps… (chodzi o to że to nie wina ustawień…)

spróbuj zmniejszyć takty i puścić atitool na 30min… jeśli napisze że nic nie wykrył w czasie 30min to można odpalić CS i zobaczyć czy zadziała…

Mam ten sam problem tylko, że mam GeForce 2 Kilka dni temu chodziło wszytsko ok na D3D 1024/768 tam a teraz śa zacinki jak to kolega z góry napisał. Mogę to obejśc zminiając na software 1024 :confused: Ale wtedy musze mieć broń w lewej ręce a ja jestem prawo ręczny i nie dasię grać i do tego jest kiepska grafika :confused: Mam Steama POmóżcie Dzieki z góry

przeinstaluj sterowniki do grafiki

Wgrałem starsze stery przyznaje zacinek jest mniej ale też są czy da się coś zrobić żeby ich wcale nie było kiedyś tak miałem :confused: