Problem z Creative Inspire T5900

Witam.Mam głośniki Creative Inspire T5900 +karte dźwiękową Sound Blaster Live!5.1 i gdy słucham muzyki CENTRALNY głośnik nie działa ale gdy robie test głośników(Creative PlayCenter)to gra on.

Co się dzieje?:frowning:

Pozdrawiam.

Spróbuj przeinstalować sterowniki karty dźwiękowej.

Co ma piernik do wiatraka?

Przecież mówie że jak włanczam test głośników to słychać w nim głos babki mółwiącej center.

To nie to.

Być może piernik do wiatraka nic nie ma, jednak miałem takie sytuację, iż po przeinstalowaniu sterowników wszystko było jak należy, więc jak otrzymujesz jakiekolwiek porady, warto je najpierw wypróbować, zanim coś powiesz…

tak ale dzisiaj kupiłem karte dźwiękową i odrazu instalowałem stery więc po co miałbym instalować je po raz drugi?

Bo to nie jest nic doskonałego i np. mogły się źle zainstalować? Sprawdź ustawienia miksera. We właściwościach karty audio zadeklaruj wykorzystywany typ zetawu, opcje dźwięku 3D/dźwięku pozycyjnego.

Warto spróbować. Jak nie pomoże będziemy działać dalej.

Niestety dalej to samo…;/

A sprawdzałeś w REGULACJI GŁOŚNOŚCI i w opcjach odtwarzanie czy jest zaznaczony CENTER ??

Nie ma tam takiej opcji…

sprobuj zmienic aplikacje ktora odtwarzasz dzwiek (niektore aplikacje nie moga sobie poradzic z dziwiekiem 5.1

No ludzie pomóżcie… :frowning: :frowning: :frowning:

poelcam winampa 5 cos tam

A wejdz w Panel Sterowania\Dżwieki i Urządzenia Audio. W opcje Głośność i zaawansowane tam powinna być regulacja głośności

Drynnij do serwisu to moze pomogą :slight_smile:

Dobra udało mi się coś tam zdziałać-głośnim gra ale ciuchutko…

Help.

Sprawdź podłączenie. No i “osławione” już ustawienia miksera.

Muzyka gra tak cicho że trzeba przyłożyć ucho do niego żeby coś uszłyszeć.

A gdy daje test to ten glośnik jest głośny jak inne.

W jaki sposób w końcu włączyłeś ten głośnik ??

w opcjach ustawiłem że mam głośniki 7.1

włącz creative playcenter >rozwin tak aby ukazala ci sie klawiaturka numeryczna> na dole w lewym rogu wowczas ujrzysz CMSS> kliknij i zaznacz movie mode…gra ?