Problem z CTL3D32.DLL

Witam.

Szukam programu antywirusowego do firmy(Apteka), który nie zwalniałby pracy mojego komputera (procesor Intel Pentium III, 500 MHz (5 x 100), nazwa płyty głównej Asus P2B-F (2 ISA, 5 PCI, 1 AGP, 4 DIMM), 512 MB SDRAM).

Przyjaciel zaproponował mi do przetestowania program, którego sam używa tj. Symantec AntiVirus Corporate Edition. Na stronie Symantecu przeczytałem, że program będzie pracował pod Win 98. Niestety po zainstalowaniu otrzymuje komunikat << This application user CTL3D32.DLL which is not the correct version. This version of CTL3D32.DLL is designed only for Windows NT system>>

Czy da się wybrnąć z tego problemu?

Zmiana Win 98 na Win 2000, lub Win NT raczej nie wchodzi w rachubę, ponieważ program apteczny (DOS’owy) źle współpracuje z nimi. Win XP za bardzo obciąża komputer.

Pozdrawiam.

Proponuję lekturę tego artykułu

===::> Error: "This application uses Ctl3d32.dll

Dziękuję, szkoda, że nie w języku polskim. Pozdrawiam

Do WIN98SE i na tą konfigurację proponuję antywirus Avasta,powinien sobie poradzić w stopniu dobrym.

Ale przy tej konfiguracji kompa na każdym profesionalnym antywirusie odczujesz jego pracę - czyli spowolnienie.

Próbowałem, antyvirusa potrzebuję na końcówce, gdy pracowałem z Avasta na programie aptecznym i pobieram dane z servera to trwało i trwało. Brak jakiegokolwiek antyvira to przy utracie moich danych to koszmar. Przy tym moge jeszcze pracować, pomimo jego ceny.

Dzięki , pozdrawiam