Problem z czarnym tuszem


(Barti015) #1

Witam. Mam problem z moją drukarką. Nie wykrywa mi czarnego tuszu, i na urządzeniu pisze mi: sprawdź pojemniki z tuszem. Tusz czarny napewno mam pełny bo nie dawno kupowałem, ale jak wyciągne czarny tusz z drukarki to urządzenie zaczyna działać. Pomocy. Dodam że urządzenie wielofunkcyjne ma już 5 lat i jest po gwarancji.


(pysiu) #2

a styków nie dotykałeś palcami może pojemnik wadliwy jest :slight_smile: a i czy to jest orginalny pojemnik hp czy zamiennik ?


(Agatonster) #3

Barti015 ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Barti015) #4

Styków napewno nie dotykałem. A czy jest możliwość że styki spaliły???


(fiesta) #5

Jest możliwe.

Cartridge oryginalne, zamienniki, czy napełniane ??


(Barti015) #6

Cartridge zamienniki, a da się te styki naprawić czy nie opłaca i lepiej kupić nową drukarke??


(fiesta) #7

Styki jak się przepaliły to nie w drukarce tylko na cartridgu, kup innym zamiennik albo najlepiej oryginalny pojemnik z tuszem i wtedy sprawdź.


(pysiu) #8

I to właśnie tak jest często z zamiennikami ja odnowości krzystam z orginałów do tego modelu ale poszukaj na google bomoże nalezy zresetować kartridz w tym modelu i pójdzie http://www.google.com/search?hl=pl&rls= ... 15&spell=1