Problem z czcionką

Witam mam problem z czcionką w Windowsie. Nagle włączam komputer, a tu czcionka ze zwykłej zamieniła mi się nagle na taką

http://www.wrzuta.pl/obraz/4AKA6idwJb/

Wie ktoś może co się stało i jak to zlikwidować??

Dodatkowo gdy wchodze we Właściwości wyglądu i biorę zaawansowane i wybieram Ikonę to mi piszę, że mam tylko 2 czcionki: “System” i “Fixedsys”

Pomocy!!

A co masz w folderze:

C:\WINDOWS\Fonts

Najprawdopodobniej skasowałeś sobie czcionki.

Pusto, ale ja ich ni kasowałem. Czy mogła to skasować aktualizacja Windowsa?? Bo po aktualizacji resnąłem kompa i mi taka czcionka wyskoczyła.

A z kąd mogę ściągnąć/zgrać te czcionki z powrotem??

Przywracanie czcionki systemowej. Startujesz do konsoli odzyskiwania systemu w tym celu wykonujesz następujące kroki:

Ustawiasz bootowanie w BIOS-ie z płyty CD.

Wkładasz do napędu płytę XP.

Bootujesz z niej system, aż zobaczysz ekran instalacji.

Będziesz miał tam 3 opcje do wyboru, klikasz napraw bieżącą instalację (w tym celu naciskasz klawisz R ).

Następnie logujesz się do swojej instalacji, zapewne masz jeden system więc klikasz 1 , później wpisujesz hasło administratora(jeśli nie masz klikasz po prostu Enter )

Następnie wpisujesz kolejno komendy:

expand X:\i386\FONT.IN_ C:\Windows\Fonts\

expand X:\i386\FONT.DA_ C:\Windows\Fonts\

expand X:\i386\FONTS.CH_ C:\Windows\Fonts\

expand X:\i386\FONTS.HL_ C:\Windows\Fonts\

Po wszystkich wpisujesz exit i naciskasz Enter.

Mój kumpel zgrał mi wszystkie czcionki ze swojwgo katalogu Windows/Fonts, ale zaraz po zainstalowaniu wszystkich czcionek wystarczy, że wyjde i wejde z powrotem do katalogu Fonts i wszystkie czcionki giną, nie ma ani jednej i nie wiem w jaki sposób tak szybko one mogą się kasować bo wystarczy sekunda i wszystkie znikajaą, wie ktoś co może być tego powodem??

Powiedz mi tak. Jaką instalowałeś ostatnio aktualizację systemu Windows. Szkoda ze nie skorzystałeś z sposobu który ja podałem bo jest on skuteczny.

Na dodatek wklej mi log z HijackThis. (Wszelkie informacje na temat programu w dziale Bezpieczeństwo)

Zapoznaj się z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif