Problem z częstym rozłączaniem się internetu

Mój problem polega na bardzo częstym rozłączaniu się internetu, ale nie podczas “normalnego” użytkowania tzn. używania gg czy surfowaniu po necie tylko podczas gry( chodzi tu o gry multiplayer typu Soldat , League of Legends) wygląda on mniej więcej tak że po prostu po połączeniu się z jakąkolwiek grą mogę w nią pograć tak około 10 min i nagle przerywa mi połączenie z internetem ,przeważnie mogę naprawić połączenie i połączyć się na nowo ale czasami zdarza się ze po prostu komputer się zawiesza. Problem zaczął się jakiś tydzień temu od tamtego czasu przeszukałem dużą część internetu i znalazłem różne porady typu odznacz “zezwalaj na wyłączenie tego urządzenia w celu oszczędzenia energii” z góry mówię że nie mam neostrady tylko “radiówkę” osiedlową, podjąłem różne kroki w celu naprawy nawet format dysku C ale nawet to nie pomogło. Moja karta sieciowa to :

PCI GW-DS54GR 54Mbps Wireless LAN PCI Adapter

A może dobrze by było zacząć od sprawdzenia, czy u kogoś kto korzysta z usług tego samego dostawcy, problem ma się tak samo?

Jeśli tak, to wina operatora, nie Twoja.

Nikt nie ma podobnych problemów z sieci w której jestem, dzisiaj po włączeniu kompa wyskoczył mi powiadomienie z windowsa o błedzie krytycznym i wygląda on tak :

BCCode : 100000d1 BCP1 : 884DC0F7 BCP2 : 00000002 BCP3 : 00000000

BCP4 : 884DC0F7 OSVer : 5_1_2600 SP : 3_0 Product : 256_1

wie moze ktos co to oznacza ?

Bluescreen?

Podaj jego dokładny kod, bo w ciągu znaków, który przedstawiłeś takowego nie znajduję.

Możesz zrobić foto aparatem, lub przy pomocy odpowiedniego programu odczytać plik zrzutu.