Problem z czytnikiem kart

(Piter3649) #1

Kupiłem ostatnio czytnik kart. Firma Omega. Nie jestem w stanie sprecyzować modelu ponieważ tu go nie podano :expressionless: Pisze tylko "Universal Card Reader". I kupiłem kartę microSDHC. Jest problem bo karta jakby nie chciała wejść do żadnego wejścia z 7. Do jednego prawie cała wchodzi ale nic nie pokazuje że coś znalazł. Nie ma żadnego dysku wymiennego nic. USB jest dobrze podłączony. Próbowałem włożyć microSD (bez końcówki HC) - to samo.

PS. Mam windows7 który ten czytnik kart obsługuje. Karta do telefonu pasuje i działa.

(matekadamczak) #2

zrób fotkę czytnika tak żeby widać było sloty na karty

(Piter3649) #3

Niestety kupiłem czytnik po to żeby właśnie przesyłać z komórki. A tak... nic nie zrobię. Cyfrówki nie posiadam.

Napiszę wszystkie typy jakie są napisane:

odczyt/zapis kart: XD-Picture Card, Compact Flash, SD/SDHC, MiniSD, MMC, MMC-mobie, Micro SD, Trans.Flash, Memory Stick, Memory Stick Micro M2, Smart Media.

-- Dodane 23.01.2010 (So) 16:14 --

UP!

(Filip Hh) #4

Jak chcesz włożyć micro sd do tego czytnika? nie da rady musisz sobie kupić adapter do micro sd i wtedy będziesz mógł włożyć do gniazda sd/sdhc.

(Piter3649) #5

Możesz wyjaśnić więcej?

Na czytnik pisze że nie wymaga adapterów...

-- Dodane 23.01.2010 (So) 16:55 --

Dobra sprawa zamknięta. Sprzedali mi zje*any czytnik. W poniedziałek jadę z paragonem.