Problem z czytnikiem linii papilarnych

Witam,

Laptop 6560b - zawsze używałem czytnika linii papilarnych do zalogowania się na własne konto. Niestety system jest niedoskonały - nie mogę się zalogować na własne konto ponieważ wyskakuje komunikat “Reader not connected”… Co zrobić? Mam drugie konto z którego wlaśnie pisze jest to konto niezahasłowane - bez opcji administratora wiec nic zrobić nie mogę. Mam cholernie ważne pliki na swoim koncie i nie bardzo wiem co zrobić, bardzo proszę o pomoc.

Swoja droga myslę o zainstalowaniu linux’a by pliki pokopiować swoje a pózniej format komputera, ale czy jest inna mniej inwazyjna metoda? Pewnie można laptopa puścic do serwisu HP, bo to nie moja wina ze czytnik się spieprzył, ale to zajmie napewno przynajmniej tydzień a ja na laptopie pracuje.

Proszę o pomoc.

Zalogowalem sie z trybu awaryjnego na swoje konto wiec jest OK, moge skopiowac wszystko i fromat. Ale czy jest inna opcja by nie formatowac? Probuje usunac program do czytania linii papilarnych ale nie moge - w tryubie awaryjnym nie da sie usuwac.

Dodane 15.01.2013 (Wt) 20:00

JUZ NIEAKTUALNE. Szkoda ze nikt tutaj nie pomogl, ale ja dalem rade :slight_smile: właczylem opcje instalacji oprogramowania w trybie awaryjnym i zatsnaliowalem sterowniki czytnika lionii papilarnych :slight_smile:

Pozdrawiam