Problem z "DCOM Exploit

witam

jak juz napisałem w temacie napisałem od dziś rana mam problem z DCOM Exploit.

Jeśli chodzi o mój systemik to jest to XP z SP2 ; nie wiem dlaczego ale aktualizacja którą znalazłem w szukajce i niby miała pomagać na te problemy jest starsza niż dodataek SP2 więc nic nie pomaga.

Jeśli możecie to podajcie mi jakieś linki to łatek które naprawia te lukę w systemie lub napiszcie co by tu mozna zrobić aby Avast już nie wyrzucał mi tych komunikatów

thx

Zobacz ten temat.

Wejdź również na stronę ms update i poinstaluj WSZYSTKIE poprawki jakie tam znajdziesz.

A co do avasta: gdzies w opcjach powinieneś znaleźć coś takiego jak informowanie o blokowaniu czy coś takiego ;]

ta i znowu się już poprawiło.

Włączyłem przed chwilą kompa i już tego problemu nie ma. Ciekaw jestem tylko czy chce to uśpić moją czujność czy już sobie poszło.

A tak apropos to już czytałem to wszystko co mi podałeś aju i niestety ale nie pomaga bo mam SP2 a to jest nowsza wersja niż altualizacja, która miała tę lukę załatać :[

Na wszelki wypadek

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jezeli któryś z nich bedzie na żółto to go zostaw)