Problem z dcp-560cn

Witam

mam problem zakupiłem laptopa do którego chciałbym podłączyć moją drukarkę brother dcp-560cn tylko nie mogę jej zainstalować :cry: jeśli ktoś może mi pomóc jak to zrobić by drukarka była gotowa do użytku, to byłbym bardzo wdzięczny, chodzi mi o znalezienie i pomoc w instalacji sterowników, na win8-64bit, drukarka zgłasza się jako nieznane urządzenie… koniecznie mi jest on potrzebna i prosiłbym o jak najszybszą pomoc

Oprogramowanie do drukarki

pobrałem i powgrywałem wszystko ale urządzenie nadal jest w menadżerze zadań z taką chmurką z znakiem zapytania, na stronie którą podesłał mi kolega wyżej pisze"Wbudowany sterownik jest już dołączony do systemu operacyjnego Windows ® lub jest dostępna za pośrednictwem aktualizacji systemu Windows ®.Wbudowany sterownik obsługuje podstawowe funkcje urządzenia Brother.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak zainstalować wbudowane sterowniki" może ktoś mi wytłumaczyć co i jak? żeby działała

minimen ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Instalacja sterowników wbudowanych w Windows 8