Problem z deinstalacją aviry

Cześć, witam. Chciałem odinstalować avirę i postępuję wg instrukcji w przedostatnim poscie na samym dole z tej str. http://forum.safegroup.pl/odinstalowani … t3847.html Avira odinstalowała sie poprawnie a schody zaczęły się schody. Po pobraniu przy próbie uruchomienia avira registry cleaner wystąpił błąd “nie można uruchomić aplikacji z powodu błędnej konfiguracji programu” (Myślę , mam nadzieję że nie chodzi o to ze avira została jakoś źle odinstalowana tylko o błąd w avira registry cleaner - tak?! Nie wiem jak zatem teraz odinstalowywać resztki po avirze bo mnie wybiło z rytmu. Mam na kompie eusing free registry cleaner, auslogics registry cleaner i ccleaner. Czy mógłbym zatem w takim przypadku nimi się posiłkować pomijając avira registry cleaner i czy jest konieczność dodatkowo instalowania regseeker skoro w/w progsy służą chyba do tego samego celu?

http://www.avira.com/en/support-downloa … moval-tool

ale ten progs służy w poszukiwaniu wirusow a mi chodzi o usuwanie pozostałości po avirze :slight_smile:

W tej sytuacji doradzam z powrotem rozpocząć instalację Aviry z oryginalnego instalaka i w chwili, gdy ukaże się okno wyboru, wybrać opcję Repair (jeśli będzie!) lub Modify. Jeśli żadnej z tych opcji nie będzie, przeprowadzić zwykłą instalację do końca i uruchomić program. Poprzednia wersja była najwyraźniej źle zainstalowana, a Avira daje się odinstalować bez problemów z czyszczeniem rejestru, pod warunkiem, że była prawidłowo zainstalowana i działała bez usterek.

a po przeprowadzeniu instalacji konfigurować avirke? bo poprzednim razem konfigurowałem (wg strony hotfix) Czy może tylko - zainstalować, odinstalować i wtedy próbować po deinstalacji ponownie avira registry cleaner?. Z góry dziękuję za odpowiedź

Zainstalować, skonfigurować… i używać :slight_smile: Jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, nie odinstalowywać.

Ale teraz skoro wyżej napisałeś że avire mogłem zainstalować źle czy tam samoistnie z serwerów wystąpił błąd podczas instalacji to w takim wypadku najpierw ponowna instalacja i rapair ew. modify albo ostatecznie, instalacja, konfiguracja i odinstalowanie po czym próba czyszczenia pozostałości po avirze wg safegroup Licząc na to że tym razem avira registry cleaner zadziała i dalsze kroki pójdą jak spłatka. Czy jeżeli teraz avira registry cleaner nie działała nie tracić czasu na ponowną reinstalacje a czyszczenie rejestru programem avira registry cleaner zastąpic trzema programami które posiadam do czyszczenia rejestru? Nie zalezy mi na czasie, zalezy mi na tym aby usunąć wszelkie pozostałości a wiem że jakies muszą pozostawać skoro stworzyli nawet sami program do czyszczenia po avirce