Problem z diablo!

witam.Mam problem z gra diablo.Mianowicie w drugim akcie gry wchodze do tajemnego sanktuarium zabijam demonologa czytam dziennik Horazimow i po tym podobno ma sie otworzyc jakis portal.Niestety mi nic sie nie otwiera i nie wiem gdzie isc i co dalej robic.Probowalem juz na tysiac roznych sposobow i nic z tego.Moze ktos jest na biezaco i pomoze mi sie dostac do nastepnej czesci gry a dokladnie do kanionu Maga… z gory wielkie dzieki i czekam na odpowiedz

Ja ci dam taką rade - ściągnij shadow mastera i zrób sobie nim teleport do kanionu maga

a jak mam to zrobic?

Hej a e portal nie jest przypadkiem w centrum sanktuarium ?? tam koło waypointsa ??

WAŻNE!!: instalowałeś jakieś mody do gry ??

z tego co pamiętam to teleport jest w innym miejscu. nie tam gdzie zabiłeś maga. musisz niestety przejść całe sanktuarium i dokładnie je przeszukać.

no jest portal przy waypointsie ale jak do niego wchodze to cofam sie do piwnic palacowych i tam nic nie ma.Jesli chodzi o dodatkowe instalacje to tylko i wylacznie “czysta” gra

Złączono Posta : 24.03.2007 (Sob) 16:39

przeszedlem pare razy to sanktuarium i naprawde nic nie znalazlem oprocz coraz wiekszej ilosci wrogow.

hmmm niewątpliwie dziwna sprawa…

Zainstaluj najnowszego patcha

Musisz otworzyć księgę… Wtedy na 100% otworzy się czerwony portal do kanionu

chcialbym bardzo ale jednak tego portalu nie ma.w jednej czesci sanktuarium sa wszystkie czerwone ale teleporty ale nic oprocz nich nie znalazlem.Jedynie przy waypointsie jest niebieski portal ktory prowadzi do piwnic. Jesli chodzi o dziennik horazimow to otworzylem go juz kilka razy i dalej nic.

a gdzie bedzie mniej wiecej ten czerwony portal?

Właśnie po zabiciu demonologa i otworzeniu dziennika horazona :stuck_out_tongue: Jeśli nie otworzył się to proponuję reinstalację gry

no to mi poradziles… :frowning:

LUKEMIT1979 popraw tytuł na konkretny - inaczej temat wyleci.