Problem z DialNet - wolny transfer i ograniczenie lączności

Witam!

Mam pewien problem z internetem z dialogu. Net zacząl zamulać więc zadzwonilem do telecentrum ale powiedzieli mi że to przez mój komputer internet wolno chodzi. A więc zrobilem tak : Odpiołem modem, zformatowałem dyski, zainstalowałem na nowo system, zainstalowałem avasta, przeskanowałem komputer (nic nie wykrył), podłączyłem modem, utworzyłem połączenie, wpisałem login i pass, ale problem jest dalej. W lewym dolnym rogu pisze ze połączenie lokalne ma ograniczoną łącznosc lub brak łącznosci a połączenie dialnet działa niby normalnie, ale strony bardzo wolno się wczytują a transfer jest bardzo niski.

Prosze o podpowiedzi co mam z tym zrobic jeżeli w dialogu mówia że to ode mnie.

Acha powiedzeli mi jeszcze że z mojego komputera są wysyłane jakies pakiety ale nie wiem o co chodzi.

Z góry dziekuje za odpowiedzi!

Proszę zmienić tytuł “Problem z DialNet” na konkretny i wyedytowac posta z uwzględnieniem zasad polskiej pisowni, inaczej śmietnik.

casi , za pomocą programów Seconfig XP oraz WWDC zablokuj porty.

A możesz powiedziec mi dokładniej powiedzieć które opcje mam zaznaczyc w programie Seconfig XP

Opcja “for home” -> apply Jeżeli wystąpią problemy z połączeniem to odznacz SSDP oraz IPSEC.

Niestety nie zadziałało. Proszę o dalsze wskazówki!