Problem z Diet K!

(Ufo X) #1

Witam wszystkich. mam problem z kazaa 2.6.3 i z diet k tzn. instaluje oba programy i po chyba 24 h wyskakuje mi okienko z informacją iż mam wykupiś KAZAA za 29$....hmm.... niezbyt ciekawa opcja... :evil: a oba programy sa darmowe i oba ściągnięte z http://www.dobreprogramy.pl !!

(system) #2

Program kazaa jest darmowy ale wyświetla reklamy. Jeśli ich nie chcesz to musisz zapłacić im te @#$@# 29$. Tego okienka nie zablokujesz :frowning: . Polecam inny program tego typu np. Imash(jeden baner) lub eMule(0 reklam)

(Ufo X) #3

ale nie chodzi mi o reklamy tylko o sam diet k który przyspiesza kaze. :lol:

(Hawk191) #4

Ja mialem Kazaa i Diet K i mi się nic nie wyświetlało.Proponuje Imash albo emule lub edonkey. :lol: :stuck_out_tongue:

(boczi) #5

DC - polecam. Ale raczej tylko dla bardziej zaawansowanych użytkowników. ;]

(R Jurkowicz) #6

A ja proponuję Kazaa Lite.

Zero reklam, zero szpiegów, zero problemów.

A muza ściaga się szybko i bez pustych plików.

Tradycyjna Kazaa nie dała mi się zainstalować, albo przy każdym logowaniu wymagała reinstalacji.

Wiec dałem sobie w koncu spokój

(boczi) #7

Jest jeden mankament - jest nielegalna :twisted:

Zalecam lekturę:

(R Jurkowicz) #8

Przeczytałem wieści wskazane linkiem.

Powiedzmy wprost - wymiana muzyki i filmów poprzez 2p2 jest od poczatku do końca nielegalna i jest piractwem (brak zapłaty tantiem wykonawcom za kopiowanie)

Formuła praw autorskich jest taka sama i tak samo jest napisana na każdym produkcie.

Spory prawników czy to legalne, ćwierćlegalne, czy póllegalne - to dywagacje prawników.

A fakty są takie jakie są.

A BMcM wyłożył sprawę jasno i logicznie.

I jeszcze jedno: niestety swiat rozwija sie przez przestepstwa - i dlatego wymyślono prawo - dziś jest takie a jutro inne.

Ale dzięki za wskazanie na (pół lub ćwierć) legalność.

(inż. Piniol) #9

iMesha ni polecam bo niby ma 1 banner, a tak naprawde pelno w nim szpiegow, ja polecam jakiegos klienta torrenta, ja uzywam Azureusa, jak dla mnie bomba...

(Stj) #10

Wejdz na stronę XXXXXXXX ś

ciągnij i zainstaluj KaZaA Lite K++2.4.8PL i wszystko będzie ci śmigało jak trzeba.

Asterisk

(boczi) #11

stj umiesz czytać :?: TO JEST NIELEGALNE :!:

Zaraz ten link jakiś moderator usunie... :smiley:

(Stj) #12

Boczi czy znasz kogoś umiejącego pisać a nie potrafiącego czytać?

(boczi) #13

Dobra, nieważne, ale po co podawałeś linki do Kazy Lite, skoro "umiesz czytać" :?:

(Asterisk) #14

Bez slownych przepychanek proszę

Problem legalności KaZaa jest bardzo stary,

więc po co stwarzać sobie problemy

(system) #15

POST STRACIŁ WAŻNOŚĆ...

(fiesta) #16

Kolega natbuster to wszystkim nam dokładnie znany Surykat. Wszystkie posty wyżej wymienionego usera :arrow: Kosz !!