Problem z Direct 3D

Coś powaliło mi się z Direct 3D ni mogę zmienić rozdzielczości monitora, obraz mam taki jak podczas włanczania systemu w trybie awaryjnym, w ustawieniach monitora nie mogę nic zmienić,nie ma nawet opcji ustawienia 256 kolorów jest tylko 16 i 2 kolory a itak nie mogę przestawić z jednego na drugi.Podczas testowania monitora narzędziem diagnostycznym DirectX wyświetla mi się taki komunika

DirectX Files Tab: No problems found.

Display Tab 1: The system is using the generic video driver. Please install video driver provided by the hardware manufacturer. Direct3D functionality not available. You should verify that the driver is a final version from the hardware manufacturer.

Sound Tab 1: No problems found.

Music Tab: No problems found.

Input Tab: No problems found.

Network Tab: No problems found.

A funkcja przyśpieszenie 3D jest nidostępna

Co z tym fantem zrobić. POZDRAWIAM!!

Miałem kiedyś to samo ale stało sie to potym jak wczytałem do grafy nieodpowiedni bios, chciałem profesjonalnie podnieśc częsttliwośc taktowania karty wpisałem nowe ustawienia w nvidia bios editor a ten mi żle szczytał bios zamiast 64kb to wwalił mi sie 128kb no i efekt był taki że mogłem kompa uruchomić tylko w awaryjnym z minimalną rozdielczością, mysle ze nie kombinowałeś nic z biosem karty graficznej. A może stery Ci tylko wywaliło ale pewnie sprawdzałeś??

W biosie nic nie kombinowałem nie wiwem co się stało.A skąd ściągnąć sterowniki i jakie ? POZDRAWIAM!!

No tak ale jaka to karta grafiki

Jest to Nvidia Geforce 4MX44o

Sciągnij detonatory 43.45 wpisz w goglach a napewno znajdziesz albo ze strony http://www.nvidia.com powinny być na tej stronie gdzies w archiwóm ostatecznie może to byc jakikolwiek sterownik pod ge- force , nvidia ma unuwersalne stery które pasują praktycznie do wszyskich ich kart ,może masz na płycie która była dołączona do karty to jak masz taką płyte to z nij zainstaluj obojętnie jak tam jest wersja a ja jak znajde 43.45 to Ci tu podeśle linka z kąd je ściognąć

A odinstalowanie karty w Menadżerze Urządzeń

i powtórna instalacja karty po restarcie nie pomogło ?

Możesz pobrać stąd http://download.chip.pl/index/download_index_1240.html zależy jaki masz system, pewnie na vortalu też gdzieś są ale nie mogę znaleśc

Zbych1 serdeczne dzięki już sobie poradziłem zainstalowałem sterowniki z płytki i już wszystko śmiga. Jeszcze raz serdeczne dzięki i POZDRAWIAM!!