Problem z DirectX 10


(Toffik325) #1

Witam :D. Mam pewien poblem z Dx10. Mam Windowsa XP i chcialbym mieć na niego DX10, bo slyszalem ze w Viscie jak pirata wsadze do stacji to mozemi zablokowac karte graficzną... Czy to prawda? I czy jest jakas mozliwos abby DX10 dzialal na Xp? A moze jest jego nieorginalna wersja pod Xp? Z góry thx :slight_smile:


(Norbertkrajewski) #2

Nie wiesz co gadasz... I NIE MA DirectX 10 pod XP, jest tylko pod Vistę.


(Toffik325) #3

ja nie wiem co gadam?! patrz na siebie

Złączono Posta : 20.08.2007 (Pon) 10:57

wiesz co? mowisz ze ja nie wiem co gadam a sam na ani jedno pytanie mi nie odpowiedziales :roll:


(Norbertkrajewski) #4

"o slyszalem ze w Viscie jak pirata wsadze do stacji to mozemi zablokowac karte graficzną..." I kartę kredytową rodziców. Uważaj więc. Albo nie, czekaj! Nie używaj piratów? Nie odpowiedziałem? To czytaj ze zrozumieniem.


(Toffik325) #5

:o jak Ty to odkryłeś wiesz nigdy bym na to nie wpadł

Złączono Posta : 20.08.2007 (Pon) 11:01

no nie odpowiedzielas: bo slyszalem ze w Viscie jak pirata wsadze do stacji to mozemi zablokowac karte graficzną... Czy to prawda? I czy jest jakas mozliwos abby DX10 dzialal na Xp? A moze jest jego nieorginalna wersja pod Xp? . nie odp. mi czy jes tnieorginalna wersja pod Xp. nie opd. mi czy to moze zablokowac karte graficzna i niue odp mi czy jest jakas mozliwosc zeyb DX10 dzialal pod Xp :expressionless:


(Norbertkrajewski) #6

Zacytuję sam siebie: "I NIE MA DirectX 10 pod XP, jest tylko pod Vistę". I jeszcze się nie spotkałem, żeby Vista blokowała kartę graficzną (cokolwiek to miałoby znaczyć)


(artide2) #7

zapraszam do lekturki

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=6396


(Jarekfront) #8

Dołączę się ...

Nie ma jeszcze wersji po XP, chociaż prace nad tym trwają ...

Raczej NIC nie ma możliwości zablokować Twojej karty graficznej ... Możesz to najwyżej zrobić sam :wink: ....

I nie ma możliwości (narazie) żeby DirectX 10 chodził pod XP ...


(system) #9

Złączono Posta : 20.08.2007 (Pon) 12:25

nie ma narazie dx10 pod xp i trzeba czekać na niego a poco ci jak zapewne twoja karta jest "szajs" i nie obsługuje dx10 i myślisz że ruscy coś wymyślili i mają dx10 na xp? nie narzazie nie bo ciężko jest zrobić dx10 na xp a na viste jest prościej

i nie piratuj nam tutaj bo nie ma takiej możliwości jak wsadzisz nieoryginalną grę to nie ma tak że ci blokuje kartę graficzną piracie


(Toffik325) #10

acha dzienx za pomoc a do Twojej info miskok321 mam pewnie mniej pirackich programow niz Ty ale dobra niech Ci bedzie :expressionless: