Problem z DirX'em 10

Witam mam Viste x64 i gdy włączam jakąś grę lub program wykorzystujący direx’a to :

Na 3 sec zwiesza mi sie komp następnie monitor sie wyłącza i włącza i wyskakuje o to ten komunikat

min12519.jpg

Ten błąd wyskakuje mi jak gram w wiedźmina ale to czasami co jakiś czas i jak odpalam emulatora który wykorzystuje direx’a 10

Miałem ten problem na 2 kartach aktualizowałem im najnowsze stery :

Miałem GF 8500 GF

A teraz HD 3870 x2 Stery v8.5

Posiadam SP1

Proszę o pomoc wielkie dzięki z góry

Kłaniają się poprawki do systemu i w tym tkwi problem sam SP1 nie załatwia sprawy .

Pablik , odinstalowałeś wszystkie pzosotałości po sterach do Nvidi?

Tak z Dodaj/Usuń wywaliłem nvidie . A z gdzie mogę ściągną te poprawki

Pablik , koledze chodziło o aktualizacje. Ale to raczej nie jest winą problemu…

Prawdopodobnie został yjescze gdzies wpisy na dysku po sterach Nvidi spróbuj zlokalizować i usunąć je programem Driver Cleaner lub CCleaner.

Pablik. ja taki sam problem miałem, i zainstalowałem direx 9 i gry chodziły :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

A jednak poprawki windows dużo wnoszą ponieważ pomagają właściwie interpretować poszczególne karty graficzne miałem coś podobnego pół roku temu jak było walcowane wsparcie dla kart nvidii. Po zainstalowaniu poprawki nie pamiętam której bo musiałbym dużo szukać problem ustąpił a mam kartę też gf.

Wielkie dzięki za pomoc to była wina Direx’a 9 znaczy jego brak :slight_smile:

o ile mi wiadomo z dx10 nie mozna zejsc 9.0c

underface , i dobrze Ci wiadomo. Kolega zainstalował napewno DirectX 9.0c z marca 2008, a jak wiadomo w paczce znajdują się też uaktualnione wersje DirectX’a 10 :stuck_out_tongue: