Problem z Diskeeper

Witam! Co zrobić aby zamiast napisu “Waring” było “Healthy”?

dk11yn.th.jpg

Bo nie wiem co zrobić. Używałem tego “Frag Shield” ale to nic nie dało.

Z góry dzięki za pomoc :]

Zdefragmentować! :diabel:

Program chce, żeby mu powiększyć plik stronicowania, ale nie wiem, czy to konieczne. Zależy od tego ile jej masz.

Swoją drogą po co Ci ten Diskeeper? Systemowy w zupełności wystarczy.

Jak to co na górze samej po prawej masz 6 funkcji i wciskasz 2 od lewej czyli defragmentację, pojawił sie żółty komunikat ponieważ masz 86% użycia sztytowego pamięci po ostatnim restarcie i porgram proponuje użycie Frag Shield - więc uzyj jeszcze raz ale najlepiej w nocy jak nic nie robisz :wink:

Polecam też program Complete Registry Cleaner - który ładnie zdefragmentuje rejestr

A porównywałeś kiedys tempo pracy jednego i drugiego? To co Diskeeper zrobi w dwie godziny systemowy będzie robił dwa dni (jeśli przesadziłem to niewiele) a to tylko jedna z wielu różnic. W ogóle nie ma czego porównywać…

Nie, porównałem ceny. Porównałem też zużycie zasobów - komu potrzebne defragmentowanie dysku co dwie godziny i usługa mieląca w tle? Chyba komuś z manią czystości - ale to już przypadek dla psychologa. :diabel:

Przesadziłeś, i to bardzo.

Widzę, że kolega jest podatny na marketingowe brednie. :diabel:

Tylko ten systemowy w WinXP to właśnie Diskeeper ;]

Nie, po prostu używałem jednego i drugiego. Ale jeśli twierdzisz inaczej to ok, nawracać cię na cokolwiek nie zamierzam. EOT z mojej strony.

A co, Microsoft kupił Executive Software? To dlaczego oni wciąż sprzedają coś pod własną marką? :?

Podpisali umowę :stuck_out_tongue:

"Windows Disk Defragmenter

Copyright © 2001 Microsoft Corp. and Executive Software International, Inc." :stuck_out_tongue:

Uruchomiłaś ten systemowy w ogóle ?? Raczej nie, bo inaczej byś zauważył że wygląda jak Diskeeper :stuck_out_tongue:

Uruchomił am , ale dawno, w czasach kiedy jeszcze byłam mężczyzną. Piszę o tym z resztą wyżej:

Męski mózg, jak wiadomo, jest mniej wrażliwy na kosmetyczne detale. Poza tym, byłam wtedy daltonistą co też mi sprawy nie ułatwiało.

PS: :stuck_out_tongue: