Problem z DISMHOST.EXE (chyba wirus) prośba o logi i analizę

Cześć. Problem z internetem zaczął się jakieś 2 tygodnie temu a mianowicie download zaczął się wahać od 0-3mb/s a mam internet 10mb. Co do uploadu to mam stałe 2mb i to się nie zmieniło ale do rzeczy. Komputer był skanowany wszystkim dosłownie i nie było wykrytej infekcji, jedynie comodo av dodawał pliki do zaufanych o nazwie DISMHOST.EXE co mnie zdziwiło. To samo zaczął robić kaspersky. System chodzi stabilnie ale internet już skacze a w aster city mówią mi, że mam wszystko ok. Szukając for zauważyłem, że ten Dismhost może być wirusem i być może u mnie tak właśnie jest. Potrzebuję Waszej pomocy z logami itp. w celu analizy, czy mam jednak wirusa, czy nie. Jak wykonać logi, czym i gdzie wkleić? Ktoś mi pomoże i przeanalizuje wyniki? Z góry dziękuję, bo nie chcę instalować windowsa od nowa.

Dodane 27 wrz 2011, o 11:33

P.S Skanowane Mbam, pandą, kasperskim, comodo i nortonem i 0 wykrycia a problem ciągle się powtarza (jakieś nieznane dismhosty w tempie się często pojawiają a internet chodzi tragicznie)

Mam nadzieję, że te wszystkie antywirusy nie masz jednocześnie włączone? :smiley: Jeśli tak, wyłącz wszystkie oprócz jednego!

Jeśli chcesz analizy logów to: zasady-wklejania-logow-forum-tytulowania-tematow-t253052.html

Problem rozwiązany. Przepraszam za kłopot ale już nieaktualne.