Problem z dllhost i urdvxc

Ten raport nam nie wystarczy. Wklej nowe logi :slight_smile:

Log z GMERA

  1. Zakładka Rootkit > zaznacz wszystko oprócz Pokaż wszystko > kliknij Szukaj

Wklej nowy log z l2mfix, silenta oraz hijacka.

  1. Zakładka Rootkit > zaznacz tylko Usługi oraz Pokaż wszystko > kliknij Szukaj

Hmm nie wiem dlaczego ale Silent pokazuje, że ten śmieć jeszcze siedzi…

Ścieżki do wklejenia do Avengera, resztę procedury znasz, daj nowe logi, też z SDFix… :slight_smile:

Czy skasować tą ścieżkę???

Avenger i SDFix powinni ją skasować. Więc wykonaj czynności podane przez Joan i wklej nowe logi, o które prosiła (bez Gmer’a)

Przepraszam ale te logi powyżej są wklejone przed skasowaniem ścieżki w avangerze podanej przez Joan także teraz dopiero wklejam nowe logi po kolei:

Złączono Posty : 20.01.2007 (Sob) 11:41

Złączono Posty : 20.01.2007 (Sob) 11:44

No jeszcze trochę zostało.

Oczywiście Avenger,

Fix w HJT i komplecik logów :slight_smile:

Złączono Posty : 20.01.2007 (Sob) 12:04

Złączono Posty : 20.01.2007 (Sob) 12:11

Nowy log z HijackThis

Złączono Posty : 20.01.2007 (Sob) 12:12

Nowy log z L2MFIX

Złączono Posty : 20.01.2007 (Sob) 12:47

Złączono Posty : 20.01.2007 (Sob) 12:53

Póki co bardzo dziękuję zauważyłem jużduże postępy w firewallu nie ma juz dllhost takze jest dobrze ale po starcie systemu występuje jeszcze komunikat:

Poza tym w Firewallu pojawiło się jeszcze takie połączenie jak:

mam nadzieję, że nie jest to nic groźnego

Złączono Posty : 01.02.2007 (Czw) 23:25

Jestem świeżo po formacie także problem z dllhost zniknął ale niestety pojawił się inny z którym nota bene nie pierwszy raz sie spotykam mianowicie chodzi o taką kwestie ze po podłączeniu do internetu net chodzi przez chwile po czym wyskakuje komunikat…

po minucie komp się resetuje. Kiedyś miałem nakładki windowsa ale niestety już ichnie posiadam. Poniżej załączam log z hijack

Złączono Posty : 01.02.2007 (Czw) 23:33

Dodatkowo występują jeszcze w firewallu takie procesy jak wcescomm, wcesmgr, rpimgr, cappmgr