Problem z Dodaj/usuń programy

Oto ten problem - na screenie go widać, czemu nie ma usuń to się zastanawiam :slight_smile: (ostatnio trochę w rejestrze grzebałem ale nie myślę żeby to było tym spowodowane) http://img155.imageshack.us/my.php?image=screenpb3.jpg

Witaj !!

A jednak może być spowodowane właśnie tym…

Spróbuj wejść do katalogu, w którym zainstalowana jest gra i tam znaleźć deinstalator - najczęściej jest to plik unwise.exe. Jeśli go nie znajdziesz włóż do napędu płytkę z grą i uruchom instalator - być może będzie możliwe naprawienie instalacji - przez opcję repair - lub ponowne jej zainstalowanie - ważne tylko, by gra została zainstalowana w tym samym folderze. Później wystarczy tylko restart i odinstalowanie powinno być możliwe.

Z pozdrowieniami

Dimatheus

Otwórz notatnik i wklej

Windows Registry Editor Version 5.00


[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{0A2A5039-B37F-489D-B1DC-A5258DF9E697}]

"NoRemove"=dword:00000000

zapisz jako plik.reg >> wszystkie pliki >> scal z rejestrem >> restart

:slight_smile:

Dzięki za dobre chęci. Dimatheus ja wiem jak odinstalować program bez użycia d/u prog. chodzi mi o to dlaczego tak jest że nie wyświetla przycisku usuń. A co do Leon$ to nic nie daje :confused: nie wiem czemu.

Sprawdź to ręcznie

Start >> uruchom >> regedit >> odszukaj klucz

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall{0A2A5039-B37F-489D-B1DC-A5258DF9E697}]

kliknij na ten klucz numeryczny {0A2A5039-B37F-489D-B1DC-A5258DF9E697} w oknie po prawej sprawdź czy to od FIFA jeśli tak to odszukaj NoRemove i usuń

Jeżeli to nie ten klucz to w HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall >> odszukaj FIFe i zrób jak wyżej

:slight_smile:

Jak już mówiłem nie chodzi mi o odinstalowywanie w inny sposób, chcę rozwiązać problem z dodaj/usuń a nie z odinstalowywaniem gier czy programów - to wiem jak zrobić. Zastanawia mnie dlaczego nie można tego robić przez dodaj/usuń. Dzięki za pomoc ale nie o to mi chodzi.

Właśnie podaję ci sposób na aktywację przycisku Usuń w dodaj/usuń programy w programie FIFA 2008

:slight_smile: