Problem z dodaj/usun programy

A mianowicie mam problem z dodaj lub usun programy tak jak w temacie,usunołem gre Call of duty 4 opróżniłem program files ale został jakiś śmiec w dodaj lub usun,olałem to.

Teraz chce zainstalowac cod’a 4 to mi wyskakuje błąd że gra jest zainstalowana.

Usunołem z rejstru a to dalej jest na liscie dodaj lub usun;/ próbowałem programami tweak xp 4,my unstaller,regclear ale nic nie pomogło.

Znaczy ja gdy wchodze do dodaj lub usun to tam widze cod 4 ale gdy otwieram jakimś programem to nie ma tej gry…;/

może wy będziecie wiedzieć gdzie leży problem.

A i zniknoł przycisk usuń w dodaj lub usun.

menu start -> uruchom -> regedit

przejdź do gałęzi HKEYLOCALMACHINE,SOFTWARE,MICROSOFT,WINDOWS,CURRENT VERSION, UNINSTALL, znajdź gałąź COD 4 i ją usuń…

Właśnie w tym jest problem że jej tam NIE MA!!;/ i dlatego pisze o pomoc bo chciałbym popykać a tu wałek;/

skoro widzisz w dodaj usuń programy to musi być na liście w rejestrze (gałąź która podałem) źle przejrzałeś…

Nie ma;/ sprawdzam po raz setny i nie ma;/

w dodaj lub usun jest dalej ;/ ale nie ma przycisku usun,ikonka zmieniła się na cod 2,może być jakiś konflikt? między cod 2 a 4?

najwyraźniej jest, skoro nie możesz zainstalować 4ki.

w kluczu HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

program nie musi być pod swoją nazwą może występować jako klucz numeryczny

np.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall{183B7569-90FB-4C56-9761-0EEB002CAB83}

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall{2D43FD89-B225-4334-B4AA-0983400BE61B}

należy więc po kolei wejść do tych kluczy i skojarzyć z szukanym programem

:slight_smile:

Sciagnij sobie program z trybem łowcy. Np. revo uninstaler dostepny na tej stronie. I tym trybem sproboj usunąc ze wszystkich programow lub z katalogu z zainstalowaną grą czy z jej pozostałościami. A nie mozesz po wlozeniu plyty z okna po prostu dokonczyc usuwanie? A poza tym chyba zle zrobiles samodzielnie oprozniając program files trzeba bylo programem

Koło , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif