Problem z dodaniem nowej sieci

Witam, przed chwila przeinstalowałem system, i gdy chciałem zkonfigurować sieć, wyskoczył błąd i nie wiem co mam zrobić aby mieć dostęp do internetu na 2 komputerze.

Tak wygląda ten błąd be5ukj.jpg

Czy ktoś może mi powiedzieć co zrobić abym mógł połączyć się z internetem?

Z góry dziękuje

Zainstalować właściwe sterowniki do karty sieciowej.

Ok, tylko skąd ja wezmę nazwę karty sieciowej, everestem nie znalazłem, więc jak moge inaczej znależć nazwę?

Karta wbudowana w płytę główną? Jeśli tak, to nazwa płyty głównej.

Jeżeli to karta w złączu PCI, to najlepiej ją wyciągnąć i poszukać sterowników według opisów na karcie.

Płyta w 2 kompie to GeForce 6100sm-m

Id nf-mcp61-6a61ke11c-00

Sterownik LAN płyty GeForce6100SM-M(V1.0/1.0A). Nie jestem pewny czy to Twoja płyta, bo strasznie ciężko wyciągnąć z Ciebie jakieś informacje. :frowning:

Reszta sterowników do w/w płyty:

Sterowniki ECS

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Mireczek, mam blad przy instalowaniu strownika do lana

307yy42.jpg

Wiesz moze co go powoduje?

Zaraz na początku startu komputera, wtedy gdy wyświetla się sprawdzanie RAM i wyszukiwanie napędów, naciśnij przycisk Pause / Break na klawiaturze i spisz dokładnie datę / numer / wersję płyty głównej. Jest to wyświetlane w lewym dolnym rogu ekranu.

Czy na pewno korzystasz z karty sieciowej na płycie głównej i czy jest ona załączona w BIOSie? Może masz dodatkową?

GeForce 6100sm-m 10/16/2007 v 1.1

10/16/2007-NF-MCP61-6A61KE11C-00

Prosze

Gdzie w biosie moge sprawdzic czy jest wlaczona?

Wejdź w meneger urządzeń rozwiń “karty sieciowe” “modemy” i “urządzenia systemowe” zrób scena i wklej

Dodane 18.08.2009 (Wt) 9:38

Wejdź w meneger urządzeń rozwiń “karty sieciowe” “modemy” i “urządzenia systemowe” zrób scena i wklej

Nie mam podpunktu Karty sieciowe… dziwne…

bedzie jako nierozpoznane urządzenia

Gdzie ja znajde te nierozpoznane urzadzenia

w meneger urządzeń

są tam żółte trujkąty

No ja je mam ale nie mam “nie rozopznane urzadzenia”, nie mam czegos takiego…

To rozwiń jeszcze urządzenia systemowe i zrób screna