Problem z dojściem do instalacji xp w tym biosie!

Witam mam problem z dojściem do formatowania i przejściem dalej do instalacji xp w tym biosie:

http://images34.fotosik.pl/337/5583744e8840f915.jpg

Bardzo bym prosił o dokładne instrukcje jak dojść do tego żeby “botowanie - chyba tak się to nazywa” poprostu by był rozruch systemu z płyty z xp instalować na ogół system umiem, ale pierwszy raz bede to robił na takim biosie i tu z nim mam problem>

Z góry dziękuje za odpowiedzi:_)pozdrawiam:)

Przejedź strzałeczkami na Boot, tam Boot Device Priority->(1st) first Boot Device usatw na CD/DVD. Potem F10 i zapisz zmiany.

W menu “Boot” ustaw jako “Primary” czy jak tam jest CD/DVD a jako “Slave” HDD.

NIC ja mam inaczej mam tak #-o

wchodze wpierw do Boot Device Priority i tu mam takie

1st Boot Device

2st Boot Device

3st Boot Device

i W KAżDYM MAM DO WYBORU :

-[1st FLOPPY DRIVE]

-PM-ST3166023A

-SM-HL-DT-ST DVDRAM GSA-4167B

-Disabled

PROSZE ZEBY MI KTOS POWIEDZIAł CO MAM W KAżDYM wybrac ZEBY MóDZ PRZEINSTALOWAC SYSTEM XP ![-o<

To jest napęd :arrow: SM-HL-DT-ST DVDRAM GSA-4167B

To jego ustaw w 1st boot Device.

Brawo dla użytkownika " cosik_ktosik " Bardzo mi pomogłeś dziękuje, ale mam jeszcze jedno pytanie:_) Jak sformatowąc partycję C na której mam system bo nie chce instalowac systemu na system :smiley: proszę o pomoc:)>

Jak rozpoczynasz instalację, instalator pyta się Ciebie czy naprawiać wykryty system. Ty nie chcesz naprawiać, więc wybierasz, aby tego nie robił. Następnie pyta się Ciebie, na której partycji ma zainstalować system. Wybierasz tą, gdzie jeszcze jest stary system. W następnym oknie wybierz formatowanie tej partycji.

Dokładny opis (krok po kroku): viewtopic.php?t=953

albo mozesz wejsc w naprawianie i wpisac w konsoli

Format C:

Dzięki wszystkim za odpowiedzi>:), a w szczególności użytkownikowi o nazwie “cosik_ktosik” =D> , juz mi wszystko lata przeinstalowałem i komp znowu śmiga dzięki :wink: :smiley: