Problem z dostaniem się do panelu konfiguracji do LiveBox 2.0

Mam internet ale chciałbym się dostać do panelu głównego i zmienić hasło Wifi, poniewaz mam bez zabezpieczeń. Tylko, że nie pamiętam hasła i nie wiem jak się dostać, a właściciel wyjechał i nie wiem gdzie jest klucz od skrzynki? Pomocy

BLEKBLEKBLEK, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Temat z włamaniem Ci nie poszedł, to widzę próbujesz załatwić to dyplomatycznie. Odpowiedź jest prosta, skoro właściciel nie zabezpieczył sieci, to jest jego prywatna sprawa. Jeśli nie podoba Ci się korzystanie z takiej sieci, to z niej nie korzystaj, a jeśli musisz, możesz skorzystać z serwera VPN, SSH jeśli taki posiadasz. W każdym razie pamiętaj, jeśli chcesz robić coś na własną rękę, na takie rzeczy są paragrafy, więc poczekaj sobie te kilka dni i poproś właściciela o zabezpieczenie sieci albo po prostu zadzwoń do niego.