Problem z dostępem do aplikacji w Win 7

Witam!

Mam problem związany z systemem Windows 7 Enterprise 64bit. Otóż niedawno dostałem służbowego laptopa. Niestety nic oprócz tego co zostało wgrane nie mogę na nim zainstalować. Nie mogę wgrać nowej poczty e-mail, komunikatora czy firefoxa. Próbowałem ominąć ten problem programami Reset Windows Password, LiveBoot 2012 czy Hiren’s Boot. Programy po ich zbootowaniu pokazują, że na systemie jest tylko dwóch klientów gość i administrator. (ten ostatni był zabezpieczony i hasło zresetowałem ale nic nie pomogło). Trochę to dziwne gdyż po uruchomieniu windowsa pojawia się ekran z napisem “W celu zalogowania wciśnij przyciski ctrl+alt+del”. Po naciśnięciu pojawia się tylko okienko z moim imieniem i hasło do wpisania które mam. Z poziomu windowsa nie mogę żadnej aplikacji uruchomić jako administrator… Wykasuje mi okienko abym wpisał nazwę administratora i hasło… Wszystko co przepatrzyłem w necie nie działa w moim przypadku (również cmd i polecenia user password). Pomoże ktoś jak ten problem naprawić? Bardzo mi zależy na pełnym dostępie do laptopa. Z góry dzięki.

Skoro pracowawca “nałożył” takie ograniczenia na laptopa to znaczy że miał ku temu ważny powód.

Zamiast samemu kombinować porozmawiaj z pracodawcą bądź informatykiem w twojej firmie w celu zdjęcia, zmniejszenia nałożonych ograniczeń.

Czyli nie ma możliwości obejścia tego? Nie mam swojego laptopa, a poprzednio do prywatnych spraw używałem również laptopa służbowego.