Problem z dostępem do strony

Witam,

Mój problem wygląda tak… Od kilku dni nie mogę uzyskać dostępu do jednej strony. Wszystkie inne działają bezproblemowo, a ta jedna nie. Podczas próby połączenia z nią wyświetlany zostaje komunikat:

Failed to connect to the specified host. Possible problems are that the server was not found, the connection timed out, or the connection refused by the host. Try connecting again and check if the address is correct.

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Server tej stronki nawalił najprawdopodobniej. Z jakiej przeglądarki korzystasz?? Czy na wszystkich tak jest?

Podaj link, to zobaczymy, czy u nas chodzi.

A więc… Ta strona działa u innych, bo pytałem znajomych. I widziałem, że wielu innych userów też tam przebywa. Korzystam z Firefox’a ale na IE jest to samo. Inne strony działają prawidłowo. Tylko ta jedyna nie. Strona przestała działać z dnia na dzień. Faktem jest, że ostatnio strona była przenoszona na inny serwer i początkowo wszyscy użytkownicy mieli z nią problemy ale po tym wszystko działało… przez kilka dni bynajmniej. Nagle bach… i wyskakuje wyżej wymieniony komunikat o problemie z połączeniem. Pierwszy raz spotykam się z takim czymś. Dziękuję za zainteresowanie i pomoc ale chyba nic z tego nie będzie.