Problem z downgrade z IE9 do IE8

Witajcie!

Mam obecnie zainstalowane IE9. Chciałbym się IE9 nie wspiera przezroczystości w AQQ. Mam Windows 7 Ultimate. Doinstalowywany był SP1. Doczytałem w Googlach

i wypróbowałem kilka różnych sposobów. Żaden nie pomógł. Próbowałem odinstalować tą aktualizację, usunąć ręcznie, wyłączyć funkcje systemu Windows. Wszystko wypróbowane i totalna klapa. Wiem, że nie istnieje instalator IE8 pod W7 bo jest on zintegrowany w system. Chyba jedyne czego nie próbowałem to reinstall całego systemu. Google powiedziało mi też, że SP1 może kolidować z odinstalowaniem IE9. Próby usunięcia SP1 kończą się fiaskiem.

Sam już nie mam pomysłów więc zdaję się na wasze rady.

Pozdrawiam Mico

Wg. mnie nie da się przywrócić IE8 po zainstalowaniu IE9. Próbowałem też na różne sposoby.

Eee, że jak? IE9 jak najbardziej wspiera przezroczystość w AQQ :slight_smile: Aktualizowałeś komunikator?

Mam AQQ w najnowszej wersji beta i jakoś nie działa. Proszę w takim razie oświeć mnie co mam zrobić :smiley: Na forum AQQ napisali mi, że IE9 nie wspiera tego.

Miałem 2 dni temu (teraz mam Pidgina) stabilne AQQ i przezroczystość była :slight_smile: Spróbuj zainstalować stabilną wersję.

edit.

Ahh tobie chodzi o AQQ Glass a nie zwykłe AQQ '^^, teraz załapałem… jedyne co mi przychodzi do głowy to wtyczka Chrome Frame dla IE, jak nie zadziała to zostaje już tylko format i zablokowanie instalacji IE9 w Windows Update :confused:

Po instalacji stabilnej nie mam nadal przezroczystości. Pewien jesteś tego co piszesz? Mi się zdaje że jednak nie.

Edytowałem posta wyżej gdy napisałeś swojego.

Ja nic nie robiłem prócz zainstalowania aqq i odpowiedniej skórki i mam taką przeźroczystość [Win7 Sp1 IE9]

image_id: 4105

Na Windows Vista u mnie wystarczyło użyć przywracania systemu (do punktu z przed instalacji IE9). Miałem problem z aplikacją bankową w javie pod IE9 i musiałem wrócić do IE8. Pod W7 nie wiem czy istnieje zejście do IE8 skoro jest z systemem.

@abrakadabra77 przezroczystość masz ale nie masz pełnego skórkowania. Okno kontaktów powinieneś mieć w kolorze całej kompozycji.

@Hashi nie mam punktów przywracania systemu z tamtego okresu.

Brak mi jakichkolwiek pomysłów co z tym zrobić. Tylko reinstall całego systemu mi pozostał :frowning:

A jest możliwość usunięcia SP1 a potem IE9?