Problem z driverami do kamerki

Niedawno dostałam taki zestaw: http://e5.pl/component/page,shop.produc … /Itemid,1/

Mam komputer stacjonarny i system Windows XP. Słuchawki i mikrofon działają OK, ale mam problem z driverem do kamerki. Do zestawu była dołączona płytka (oryginalna) - instalacja rusza, ale nie dochodzi do tego ostatniego etapu, kiedy trzeba zamknąć okienko programu. Potem pojawia się informacja, że cześć nie mogła zostać zainstalowana.

Wprawdzie potem po podłączeniu USB kamerki, system raz ją wykrył, ale pojawiło się okno, że trzeba wyszukać oprogramowanie. Mimo, że płytka nadal była w napędzie, nie udało sie tego zrobić.

Potem wzięłam ten sam driver z wyżej podanej strony i efekt był ten sam.

Nie wiem, czy przypadkiem po prostu nie nacięłam się na “lewy” produkt. Od firmy do tej pory nie doczekałam się odpowiedzi.

Chciałabym wiedziec, czy ktoś spotkał się z podobnym problemem z jakimś produktem tej firmy i czy może sa jakieś inne drivery, które by działały z taką kamerką?

Instaluj program na wyłączonej kamerce.Podepnij ją po instalacji.W Program Files znajdż folder z oprogramowaniem,wyciągnij na pulpit ikonę Amcap.W Options zobacz czy masz odhaczony Preview.Powinnaś mieć zainstalowany SP3.W Menadzeże urządzeń występuje jako Urządzenia do obrazowania.Same drivery nie wystarczą,musi być zainstalowany program do jej obsługi.Powodzenia

Problem w tym że instalacja “nie chce się zakończyć”, a folder nie jest tworzony

EDIT: Mam XP z SP3