Problem z Drukaka Hp 4480 i Vista


(Jarek1333) #1

Witajcie ,mam wielki problem z drukarka Hp C4480 i Vista 32 bit. Drukarka przechodzi instalacje gladko wszystko jest ladnie pieknie skanuje i robi kopie z poziomu komputera ,ale niestety jak wejde w dowolny edytor Tekstu pojawiaja sie schody ,gdy naciskam "drukuj" pojawia sie ikonka drukarki na samym dole i pisze "Dokumenty oczekujące na..." Instalowalem sterowniki zarowno ze strony producenta jak i z plyty. Stosowalem sie do polecen ustawien bufora wydruku zmienialem opcje jak zalecaja na roznych strnach i lipa.

Blagam pomoznie!! Kiedys jakis informatyk sciagal jakis sterownik czy fixa nie wiem ale chodzilo normanie ale zabulilem 100 zl :confused: pomocy proszę!


(Rafal9r) #2
  • Fajny informatyk :wink:

Dobrze przejdźmy do kroku drugiego... sprawdź czy jako drukarkę domyślną masz ustawioną Twoją czy inną (są jeszcze jakieś takie... głupie... drukarki wirtualne, które przychodzą z aktualizacjami... i dlatego może być inna ustawiona) i to może być strzał w 10 :smiley:


(Jarek1333) #3

Ustawiona jet jako domyslna nie rozwiazalem tego problemu pomocy :frowning:


(Rafal9r) #4

Spróbuj dodać drukarkę ręcznie...


(Jarek1333) #5

Nie nie rozwiazuje problemow takie rzeczy to ja sam probowalem :confused:


(Rafal9r) #6

Hehehe...

Zobacz w menedżerze urządzeń czy masz nieznane urządzenia...

Jak masz włóż płytę HP do napędu i daj prawym przyciskiem myszy na aktualizuj sterownik. Następnie wykonuj polecenia zadane przez instalator.


(sdar) #7

aleksyseven , Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.