Problem z drukarką Brother DCP 195-C

Witam! To mój pierwszy post na tym forum ;). Mam problem z drukarką wymienioną wyżej. Kupiłem ją około pół roku temu. Standardowo dostałem w zestawie markowe tusze brother. Wszystko było świetnie… Pewnego razu pojawił się komunikat że zabrakło czarnego. Poszedłem do sklepu jednak ceny markowego tuszu zniechęciły mnie i wybrałem tusz Active Jet AB-1100C. Zainstalowałem go i wszystko szło jak po maśle. Jakieś 2 tygodnie później podczas drukowania pracy wciął mi się papier. Usunąłem go zgodnie z instrukcją. Następnie pojawił się komunikat nie można wykryć C przeinst. powoli. Przeistalowałem tusz C. Jednak to nic nie dało a więc zrobiłem to samo z innymi tuszami. Czarny tusz (ten nie markowy) poplamił mi ręce i już się do niczego nie nadawał. Zareklmowałem go, a przy okazji kupiłem tusz C (ten sam model) Dostałem drugi taki sam włożyłem go i pierwszy wydruk był OK jednak drugi był słaby a czarnego wcale nie było widać. Zdjęcia z wydruków są teraz okropnie jasne oto link do jednego z nich.

http://img853.imageshack.us/i/ccf2011030400000.jpg/

A więc mam nadzieje że mi pomożecie.

Wrazie jakbym napisał niezrozumiale (co jest bardzo prawdopodobne) piszcie na pw

Pozdrawiam.

C to nie jest tusz czarny tylko Cyjan - niebieski, czarny to BK.

mityk tak wiem ale było też napisane żeby go przeinstalować, a to nie pomogło więc kupiłem drugi… A czarny zareklamowałem bo mnie uprudził

Napisałeś jak napisałeś, zabrakło czarnego, poszedłem i kupiłem 1100C , a to jest właśnie cyjan.

Co do problemów to może użyj funkcji czyszczenia głowicy, ja mam inny model (DCP-585CW) i nie wiem jak to u Ciebie jest.