Problem z drukarka canon mp140

witam

posiadam drukarke canon mp140 pixma.

skonczyl sie czarny tusz . wymienilem na zamiennik ale mruga mi teraz lampka kontrolna. kiedy chce drukowac sterownik drukarki pokazuje ze nie ma czarnego tuszu. pisalo tez cos o wylaczonej funkcji wykrywania czarnego tuszu nie wiem jak to zrobic zeby mi wykrywalo ten tusz. na dodatek konczy sie kolorowy. jak go wymienie to z drukarki zrobi sie choinka :slight_smile: bo lampki od tuszy beda mrugac.

jak zrobic zeby nie mrugaly te lampki. da sie cos wogole z tym zrobic.

pomocy

Dodane 20.03.2009 (Pt) 23:40

prolem nadal nie rozwiazany, nikt nie wie co jest

No Ja Tez Mam Ta Drukarke Ale Mam Powazniejszy Problem …

Jak Chcem Drukowac To Mi Wyskakuje Komunikat Ze Jest Wciety Papier , Prosze Go Wyjac I Wtedy Drukowac , A Jak Zdejmuje Pokrywwe Nic Nie A Drukarka Nadodatek Zapamietala Ze Musi 3 razy Jeszcze Wydrukowac Pare Zeczy , I Nie Mozna Zresetowac Tego Zapamietanego Drukowania :frowning:

Pomoze Ktos?? GG: 7075962 Skype: ogarniety95 prosze pomoc jak ktos cos moze pomoc

PROSZE O POMOC!

Ja kupiłem raz zamiennik do HP. NIGDY WIĘCEJ! Drukarka poszła na “śmieci”.

ja mam problem tagże z mp140 canonkiem kupiłem zestaw do napełniania napełniłem czarny po przejsciowych oporach zacioł działac ale kolorowy tragedia wogóle nie moze wymiesac czerwonego koloru;/

i niech ktos odpowie na pytania z pierwszego posta i moje bo dotyczy to prawie all użytkownikow mp140

prosze niech ktos napisze jak coś wie:)