Problem z drukarką > drukuje,ale kartka wychodzi czysta

(M Kupczynas) #1

Witam!

Dzisiaj kupiłem sobię tusz do mojej drukarki,zainstalowałem ją chciałem wydrukować stronę testową i zaczyna drukować kartka wychodzi,ale CZYSTA :confused: co jest tego przyczyną i jak moge to naprawić :?:

(fiesta) #2

Jaki to tusz, oryginalny czy zamiennik, czy pojemnik refilowany ??

Może przeczyść watką ze spirytusem styki na pojemniku, możliwe że pojemnik jest źle osadzony w koszyku, odbezpieczyłeś głowicę drukującą na pojemniku ??

(M Kupczynas) #3

zamiennik.

na 100% jest dobrze osadzony.

yyyy…co to :?: :?

wszystko co trzeba było poodklejałem,Windows wykrywa ten tusz cały,to raczej wszystko dobrze.

We właściwościach drukarki jest,że pełny

Napewno nie,kupowałem w zaufanym sklepie.

p.s.Ten tusz to wymieniałem tylko czarny,bo koloru mam jescze dużo. :stuck_out_tongue:

(Lksstudzionka) #4

a może poprostu pusty jest ten pojemnik!? :shock: Albo kartka nie dolega do głowicy jak drukuje, albo tusz jest wyschnięty

(fiesta) #5

To są uroki zamienników, idź do sklepu i wymień.

(M Kupczynas) #6

A słyszałem jescze,że głowica drukująca,czy coś w drukarce może być zaschnięte.Prawda to :?:

tuszu nie wymieniałem prawie rok :roll:

(kris) #7

Zależy jaka to drukarka , jak długo jej nie używałeś to tusz mógł zaschnąć w głowicy drukującej i możesz samemu kupić płyn do czyszczenia głowicy albo zanieść do odpowiedniego punktu np. serwis

Złączono Posta : 17.11.2005 (Czw) 17:41

no to raczej wszystko jasne , jak dla mnie to najlepszym rozwiązaniem jest w tym przypadku serwis koszt czyszczenia to kwota do 50 zł

(M Kupczynas) #8

Epson C43SX

ile ten płyn kosztuje :?: i jak go używać :?:

Nie mam zamiaru tyle płacić :-x :?

Ten płyn nie pomoże :?:

(kris) #9

tak to prawda

Złączono Posta : 17.11.2005 (Czw) 17:49

ja osobiście mam uraz do epson właśnie z powodu zasychania głowic po dłuższym nie używaniu drukarki .

około 20 - 30 zł , jest on w strzykawce i wlewasz go do pustego pojemnika po tuszu wkładasz pojemnik do drukarki i dajesz by drukowała .

(M Kupczynas) #10

a zamiast niego moge wziąść np spirytus,denaturat,wodę,perfum :?:

po prostu chcę to zrobic jak najtanszym kosztem :wink:

(kris) #11

no to Cię chyba bardzo zmartwię ale jak nie da się przeczyścić głowicy to masz większy wydatek jak 50 zł bo wymiana głowicy kosztuje praktycznie 3/4 ceny drukarki więc lepiej kupić nową drukarkę niż bawić się w naprawę jej.